<< >>

Vážení uživatelé mobilních služeb pro církev adventistů,

 

církev adventistů uzavřela v roce 2011 se společností T-Mobile CZ smlouvu na velmi výhodné tarify pro mobilní volání a data. Postupně se skupina volajících rozrostla. Církev však nadále nemůže provozovat systém v této podobě, připravili jsme tedy změnu, která odpovídá současným požadavkům platných norem v České republice.

Pro církev adventistů končí 30. 3. 2018 smlouva o komunikačních službách s T-mobile, zaměstnanci církve adventistů přechází pod novou rámcovou smlouvu s O2 a pro členy církve je připraven nový program  O2 Family pro členy církve adventistů.

K technickému přechodu od T-Mobile k O2 dojde dne 3. 4. 2018 z důvodu velikonočních svátků.

 

Všichni uživatelé mobilních služeb v obou skupinách si mohou mezi sebou volat zdarma. Např. člen skupiny O2 Family pro církev adventistů může zdarma volat v celé této skupině a také se všemi členy skupiny zaměstnanců církve a jejich institucí.

 

Nový systém mobilní komunikace pro církev adventistů se skládá ze dvou skupin:

 

  1. Zaměstnanci církve a jednotlivých institucí

mají připravenu novou rámcovou smlouvu s novým poskytovatelem těchto služeb – firmou O2.

Všechny související záležitosti s převedením služby zajišťuje zaměstnavatel.

 

  1. Ostatní uživatelé – členové církve adventistů

mohou využít nový program O2 Family pro církev adventistů s velmi zajímavými tarify.

Při této změně operátora Vám zůstane Vaše telefonní číslo.

Každý účastník nebo skupina (např. rodina) může uzavřít přímo s O2 Family smlouvu na 24 měsíců s garancí výhodných tarifů, které najdete v přiloženém ceníku. Všichni uživatelé v této skupině mohou volat zcela zdarma se všemi ve skupině O2 Family pro církev adventistů a také se skupinou zaměstnanců církve adventistů a jejich institucí.

Podporu ohledně uzavření nové smlouvy zajistí zákaznická linka O2 Family poté, co obdržíte od O2 SMS s přihlašovacím kódem.  Více najdete v návodu na převod Vaší SIM pod O2 Family.

Číslo zákaznické linky O2 Family: 800 188 198

 

Uživatele, které nezaujme nabídka O2, mohou využít pro své telefonní číslo služby jakéhokoliv operátora, církev zajistila uvolnění všech SIM ke konci smlouvy, což je 3. dubna 2018. Prosíme o sdělení Vašeho telefonního čísla a my zajistíme zaslání ČVOP kódu prostřednictvím SMS na Váš telefon.

 

Informace:

Pokud budete potřebovat jakékoliv informace k těmto změnám, jsou Vám k dispozici pracovnice kanceláře Česko-Slovenské unie církve adventistů. Komunikovat můžete e-mailem nebo telefonicky.

E-maily: jzizkova@casd.cz; apavlikova@tscasd.cz, Telefony:  +420 731 686 462, +420 734 364 391

Marek Škrla – hospodář církve adventistů

 

Související dokumenty:

Ceník služeb O2 Family pro církev adventistů

Návod na převod SIM pod O2 Family pro církev adventistů

Přechod k O2 – přehledný návod (prezentace)

Průvodní dopis – změna mobilních služeb


 Sdílet článek na: