<< >>

Oddělení evangelizace Českého sdružení společně s Českou biblickou společností nabízí biblické PF, které má dvojí užitek – jednak vyjádří přání do nového roku, ale zároveň je hodnotným biblickým textem, jenž je vybrán tak, aby oslovil i člověka, který není seznámen s Biblí.

 

Přání má moderní design a je zdobeno kultivovanými perokresbami. Letošní téma jsou Ježíšovy rozhovory. Texty jsou ze čtivého překladu Slovo na cestu a jsou průřezem rozhovorů, které Ježíš vedl s různými lidmi. Najdete zde například rozhovor se ženou u studny, rozhovor s Pilátem, rozhovor na kříži nebo rozhovor s Petrem po Ježíšově vzkříšení.

Pokud by vám PF zůstalo až do nového roku, je možné odtrhnout vrchní list (PF přebal) a zbude sešitek biblických textů (6 stránek textu), který je možné věnovat i k jiným příležitostem během celého roku.

(Tato nabídka je určena pro evangelizační projekty a činnost sborů; cena za kus je 6 Kč; materiály budou k dispozici od začátku prosince do vyčerpání zásob; objednávat je možné na Českém sdružení přes emailovou adresu: ingrid@pathfinder.cz)

Jan Libotovský

 


 Sdílet článek na:
redakce - AIS 16. listopadu 2017 Nezařazené