<< >>

Letošní setkání pro muže „Chlapi sobě“ bude hostit významného českého psychologa Maxe Kašparů a uskuteční se o víkendu 8. a 9. 10. 2016 v rekreačním středisku Pracov v těsné blízkosti města Tábora. (GPS: 49°22´52.5“N14°40´31.3“E). „Zařízení spravuje Vězeňská služba ČR, svoboda pohybu, vyznání a názorů však bude zachována,“ zve Radek Jonczy, vedoucí služby Církve adventistů sedmého dne v Česku a na Slovensku rodinám.

V sobotu dopoledne promluví Max Kašparů v rámci bohoslužby na téma z evangelijní perikopy o pokušení Krista na poušti, následně povede s přítomnými besedy na témata „Muž v pavučině současného světa“, „Muž jako strážce záměny prostředku a cíle“, „Muž jako učitel svého druhu“ a „Muž a strach“. Besedy budou spojeny s modlitbami a společnými písněmi.

CHLAPI SOBĚUbytování bude v pohodlných dvou- až čtyřlůžkových pokojích s novým nábytkem a vlastním sociálním zařízením, dobrým jídlem a příležitostmi ke sportovnímu vyžití (krytý bazén, sauna, vířivka, fitcentrum, tělocvična, fotbalové, volejbalové a tenisové hřiště, kuželna, stolní tenis, půjčovna kol, loděk atd.). V případě vhodného počasí v sobotu večer nebude chybět ani táborák s opékáním.

Víkendový program začne v pátek v 18,00 večeří a vyvrcholí nedělním obědem. S dopravou si mohou účastníci vzájemně vypomoci, proto organizátoři před akcí rozešlou kontakty na ostatní přihlášené.
Cena je 900 korun na celý víkend s „plnou penzí“. „Těšíme se se všemi zájemci na zajímavé téma a hosta i skvělé společenství,“ uvádí za pořadatele Radek Jonczy.

Kapacita objektu je veliká, přesto pořadatelé akce doporučují přihlásit se co nejdříve zasláním vyplněného formuláře na adresu ingrid@pathfinder.cz. Uzávěrka přihlášek je v pátek 23. září 2016. Přihlášení včas obdrží podrobný program akce a přesný popis cesty.


 Sdílet článek na:
redakce - AIS 1. září 2016 Inspirace, Ze života církve, Život víry, Životní styl