<< >>

„Mám velikou radost, že můžeme nyní na svých mobilních telefonech, tabletech, noteboocích otevírat nové stránky //zeny.casd.cz,“ oznámila vedoucí služby žen v církvi adventistů pro Českou a Slovenskou republiku Renáta Chlebková. Na novém webu zve všechny zájemkyně na setkání „Sobota pro ženy – Staré ctnosti pro novou dobu“ 29.5. v kině Centrum v Havířově s vedoucí služby žen v Interevropské divizi církve Denise Hochstrasserovou.

„Moc bych si přála, aby si ženy nové stránky oblíbily a nacházely na nich inspiraci, potěšení, povzbuzení, informace. Věřím, že nás budou směrovat blíže k Bohu, k sobě navzájem i k sobě samotné,“ uvedla Renáta Chlebková.

zeny2Sobota pro ženy, na kterou je možné se registrovat od 15.3., bude možností prožít duchovní nadechnutí skrze inspirativní slova, vstupy, chvály, ale i dobré jídlo a překvapení. „Děkujeme vašim blízkým, že vám vytvoří zázemí, abyste mohly vyrazit do Havířova do kina Centrum a společně s mnohými dalšími sestrami obnovovat ve svém srdci staré ctnosti pro dnešní dobu. Věříme, že to bude nádherný čas setkání se s Hospodinem, s přítelkyněmi i se sebou samotnou. Těšíme se na vás, znamenité ženy!“ vzkazuje Renáta Chlebková.


 Sdílet článek na:
redakce - AIS 5. března 2016 Inspirace, Ze života církve, Život víry, Životní styl