<< >>

Na víkend pro manželské páry i jednotlivce na téma “Uzdravení rodinných vztahů” zvou všechny zájemce manželé Ejemovi (na snímku), Smolkovi a Radek Jonczy, kteří program povedou. Uskuteční se 11. až 13. 11. v Harrachově v hotelu „Lovecká Mumlava“, odkud je možno navštívit v čase odpočinku i známý a krásný Mumlavský vodopád. Organizátoři doporučují přijet bez dětí, jinak je třeba předem domluvit hlídání na telefonech 724 103 251 nebo 739 345 676. Cena za ubytování a stravu (plnou penzi) je 450 korun na osobu a den, je možné využít i dotovanou cenu 300 korun.

Účastníci budou společně přemýšlet o mužské / otcovské a ženské / mateřské úloze, o vývoji v rodině a přechodu k dospělosti, o mezigeneračním přenosu, o tom, co jsme (ne)dostali od rodičů a co (ne)předáváme dětem, o tom, jak se vypořádat s vnitřními zraněními a o významu duchovního života v procesu uzdravení vztahu. „Čeká nás naplněný a obohacující víkend, ve kterém nejde jen o holé sbírání informací, jichž je všude dost pro každého hledajícího, ale především o společný prožitek,“ zve Jan Ejem. „Bude také prostor pro společenství s Bohem i mezi sebou navzájem. Z řady důvodů jsou přihlášky podmíněny účastí na celém programu již od jeho začátku.“

 

hotel

 

Přihlásit se je možné nejpozději do 2. listopadu zasláním vyplněné přhlášky na elektronickou adresu j.ejem@seznam.cz. Počet míst je omezen a je proto doporučeno se přihlásit co nejdříve. Pokud počet přihlášených přesáhne kapacitu objektu, budou mít přednost noví účastníci před těmi, kteří programem prošli již v minulosti.

 

 


 Sdílet článek na:
redakce - AIS 22. září 2016 Inspirace, Ze života církve, Životní styl