<< >>

Po prvním úspěšném ročníku aktivity „Kudykam po rozvodu“ jsou zváni ti, kteří v posledních letech přišli o rodinné zázemí, na druhý ročník od 26. do 28. ledna 2018. Setkání se uskuteční v příjemném prostředí rekreačního střediska ve Šlovicích na Křivoklátsku.

Setkáte se zde s předním českým odborníkem v oblasti psychologie rodiny Jeronýmem Klimešem. Přednášky v jeho podání vás inspirují svou fundovaností, praktičností, vtipem i biblickým přesahem. Budete do nich moci vstupovat svými otázkami, námitkami i vlastními postřehy a zkušenostmi. Ve volných chvílích si s Jeronýmem rádi uděláme čas i na osobní rozhovory s vámi. Zváni jsou i účastníci prvního ročníku.

Setkání však nebude jen příležitostí ke vzdělávání, ale také ke vzájemnému sdílení a relaxaci. V čerstvě rekonstruovaném hotelu je k dispozici sauna a bowling. Malebné prostředí křivoklátských lesů v těsné blízkosti řeky Berounky je jako stvořené k procházkám. Čeká nás ubytování na dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, chutná kuchyně a příjemný personál.

Víkendový program začne v pátek 26. ledna v 19 hodin večeří a vyvrcholí 28. ledna nedělním obědem. Dotovaná cena za víkend je 1200,- Kč.

Z metodických důvodů se akce nebude moci účastnit více než 25 lidí. Proto neváhejte a vyplněný formulář odešlete co nejdříve na adresu: ingrid@pathfinder.cz. Uzávěrka přihlášek bude v pátek 12. ledna 2018. Přihlášeným obratem dodáme podrobný program akce i s popisem cesty.

Moc se na vás s panem doktorem Jeronýmem těšíme.

Radek Jonczy, vedoucí oddělení péče o rodinu Česko-Slovenské unie církve adventistů

 

(Více informací je možné najít na www.ceskesdruženi.cz v rubrice Křesťanský domov – Kudykam po rozvodu.)


 Sdílet článek na:
redakce - AIS 20. prosince 2017 Ze života církve