<< >>

Zveme vás na 4. konferenci žen Českého sdružení, jejímž tématem jsou tentokrát „Sny a cíle“. Setkání proběhne o víkendu 17. – 19. dubna 2020 v hotelu Luna v Koutech u Ledče nad Sázavou. Naše pozvání přijala Mgr. Ráchel Bícová – pedagožka, kazatelka a spolumajitelka křesťanského nakladatelství Samuel. Kromě ní se můžete, tak jako pokaždé, těšit i na další duchovní zastavení, společné chvály, nové zajímavé workshopy a mnoho dalšího.

 

Setkáme se o víkendu 17. – 19. dubna 2020 v hotelu Luna (www.hotelluna.cz) v Koutech u Ledče nad Sázavou. Pátek zahájíme večeří a společným programem, který bude pokračovat až do nedělního oběda, kdy se rozloučíme. Vzhledem k umístění a vybavení hotelu a připravovanému programu doporučujeme s sebou sbalit pohodlné oblečení ven i na cvičení uvnitř a případně také plavky.

 

Cena víkendového pobytu (ubytování na dvě noci, plná penze páteční večeře do nedělního oběda, program, workshopy) je 2.200,- Kč za osobu. Přihlašování na akci bude zahájeno 1. března 2020 přes Google formulář: ZDE. Prosím, měj na paměti, že na přihlášky před tímto datem, nebo přihlášky jinou formou nebude brán zřetel. Případné dotazy Ti rády zodpovíme přes email zeny@ceskesdruzeni.cz.

 

Velice se na Tebe těšíme a věříme, že toto setkání bude pro nás všechny požehnaným časem stráveným v Boží blízkosti a v přátelském kruhu svých sester a kamarádek.

 

Organizační tým 4. konference žen Českého sdružení

 
redakce - AIS 5. února 2020 Ze života církve