<< >>
6. srpna 2020

Letošní již 16. unijní setkání ASI se uskuteční dříve než obvykle konkrétně v termínu 27. – 29. srpna v Olomouci.

Více…
7. července 2020

Organizace ADRA aktuálně nabízí dvě volné pracovní pozice: účetní ADRA, o.p.s. a vedoucí Nadace ADRA. Přivítáme také vaše doporučení kompetentním osobám z řad naší církve, které by chtěly rozšířit náš tým a pracovat na plný nebo částečný úvazek pro organizaci ADRA.  

Více…
3. července 2020

Co se vám vybaví, když slyšíte slova „misie“ či „evangelizace“? Jaká je vaše první reakce? Představíte si obětavé misionáře v džunglích exotických zemí? Nebo spíše násilné „pokřesťanšťování“ mnohých národů bezohlednými křesťany? Máte tato slova spojena s dalekou cizinou, nebo spíše s naší zemí a místem, kde bydlíte? Vyvolávají zmínky o misijní činnosti u vás radost, nadšení a touhu dělit se o svou víru, nebo spíše rozpaky, by i nechuť bavit se zase o něčem, „co by se mělo dělat“?

Více…
3. července 2020

V Termínu 2. – 9. srpna 2020 se uskuteční v Resortu Beskyd na Visalajích Manželská setkání. Níže si můžete přečíst zkušenost Pavla Smolky.

Více…
28. června 2020

Spot Církve adventistů sedmého dne k epidemii koronaviru #11: Našli jsme naději v lásce k lidem.

Více…
26. června 2020

V článku naleznete videopřednášku Laurence Turnera, která se věnuje aktuálnímu tématu stanovování termínu druhého příchodu Ježíše Krista.

Více…
26. června 2020

Zveme Vás k poslednímu celosobotnímu vysílání HopeTV, tak jak jste na něj byli zvyklí již 14 sobot.

Více…
24. června 2020

Jste zralou, samostatnou a vyrovnanou osobností? Dovedete empaticky naslouchat a vstupovat do vztahů s lidmi, kteří prožívají velké životní výzvy? Je pro Vás snadné získat druhé pro dobrou věc? Nezaleknete se kancelářské práce a společenské události jsou pro Vás vítaným zpestřením? Hledáte práci s hlubokým smyslem? Pak potřebujeme právě Vás. Uplatněte své odborné dovednosti v humanitární organizaci ADRA na pozici vedoucí Nadace ADRA.

Více…
22. června 2020

Spot Církve adventistů sedmého dne s názvem #Rasismus je virus.

Více…
19. června 2020

I když postupné uvolňování omezení vede již k pravidelné návštěvě modliteben, HopeTV pokračuje s online sobotami do konce června pro ty, kteří se na bohoslužby ještě nedostanou.

Více…