<< >>

Pěvecký sbor Heleny Vladárové z Břeclavi se rozhodl ukončit rok 2018 vydáním nového „nevánočně-vánočního“ dvojCD, které spatří „světlo světa“ 15. 12. 2018 při slavnostním „křtu“ CD v 16 hodin v kině Koruna v Břeclavi.

Posluchači na něm uslyší zprávu z evangelií, prosby, díky i vyznání. V hudebním stylu si každý posluchač může najít to, co má rád, protože zde zazní prvky vážné hudby, gregoriánský chorál,  worship, gospel, spirituál i blues, písně zcela vánočního charakteru i písně tzv. „nevánoční“. Zpívají je sólisté, dua, tria i celý sbor, dospělí i děti… Z hudebních nástrojů zde posluchači najdou například klavír, kytaru, flétnu, violoncello, kontrabas, saxofon, trubku a další nástroje. Ale to nejdůležitější v této předvánoční době je, že zde posluchači uslyší nejen o Ježíši, který se kdysi narodil jako malé dítě, ale také o Ježíši, který se vzdal nebeské slávy, aby dal člověku druhou šanci.

Tím největším přáním pěveckého sboru je, aby v době, kdy lidé ze všech médií slyší jen začátek té nejdůležitější zprávy pro lidstvo, měli šanci s vaší pomocí sdělit lidem i pokračování této úžasné události. Aby si mohli připomenout, že Ježíš nebyl jen malým děťátkem v chlévě, ale je i králem vesmíru. A že i když na čas malým dítětem byl, tak jím rozhodně nezůstal. Toto přání pěveckého sboru se ale může splnit jen s pomocí vás. Chcete lidem darovat něco, co je potěší, a také má smysl? Svým příbuzným, přátelům, kolegům či známým můžete místo „hrnečku a ponožek“ darovat zprávu o Ježíši. Zprávu, která k lidem poplyne v tónech jemných i rytmických.

Chcete-li udělat radost sami sobě, případně využít tohoto předvánočního času k rozsévání Boží zprávy o záchraně nás lidí, chcete-li k tomu použít i výsledek práce pěveckého sboru z Břeclavi, podívejte se na www.azprijdecas.cz.

Jeden člověk málo zmůže. Ale společnými silami a s Božím požehnáním zmůžeme mnoho.

Za pěvecký sbor Helena Vladárová

 

redakce - AIS 3. prosince 2018 Nezařazené