Celosvětové setkání Global Camp Meeting

,
Adventist-cs-centered-denim-1

Po odložení zasedání Generální konference z roku 2021 na 2022 se organizátoři Virtual Exposition Experience rozhodli vytvořit speciální virtuální akci, kde se mohou všichni členové CASD na celém světě účastnit seminářů, sledovat videa a získávat informace o odděleních, institucích atd. Název této virtuální události je Global Camp Meeting, což je vzpomínka na dřívější Camp Meeting v době sestry Whiteové, pořádané na anglofonních územích.

Global Camp Meeting se bude konat od 19. do 23. května 2021. Chcete-li získat více informací, zde je odkaz: https://www.campmeeting.com/.

Pokud byste měli zájem, můžete se zaregistrovat na: campmeeting.com

Související

Muzicka-yt-2021-1024x576-1

Online Muzička SZ

V sobotu 12. 6. 2021 poobede bude online vysielanie Detskej celoslovenskej bohoslužby (náhrada bežnej Muzičky). Príspevky do nej poslali deti z celého Slovenska. Pripojiť na vysielanie sa môžete zde. Záznam z vysielania bude dostupný na YouTube kanáli DSŠ – Služba deťom.
čti dále
Adventist-cs-centered-denim-1

Zasedání výboru unie v Brně 23. 5. 2021

Dne 23. 5. 2021 se konalo mimořádné zasedání výboru Česko-Slovenské unie v budově sboru Brno Střední. Již déle než rok probíhala jednání prostřednictvím videokonference. Nyní se členové výboru mohli sejít osobně, protože vládní nařízení v důsledku pandemie umožnila osobní setkání. Na úvod jednání oslovil kazatel Vlastimil Furst členy výboru zamyšlením z Božího slova....
čti dále