<< >>

Od 21. do 23. září 2018 se uprostřed křivoklátských lesů na břehu řeky Berounky v nově zrekonstruovaném školícím středisku Šlovice již pošesté uskuteční akce „Chlapi sobě“.

 

V závěru posledního setkání jsme se dohodli na tom, že opět pozveme populárního českého teologa a religionistu Martina Chadimu, který nám bude vyprávět o svém oblíbeném hrdinovi – mistru Jeronýmovi Pražském. Tuto často přehlíženou postavu české reformace jsme zvolili proto, že svým odkazem dokáže inspirovat chlapy, kteří ve 21. století hledají cestu k pravému mužství. V rámci sobotní bohoslužby budeme našeho Boha prosit o sílu k naplňování tohoto ideálu.

Dřívější zářijový termín nám umožní užít si přednosti doznívajícího léta v překrásném areálu s bazénem, fotbalovým, volejbalovým a tenisovým hřištěm. Ti z vás, kteří se budou chtít kochat krásami Křivoklátska, budou moci vyrazit na pěší túru ke Skryjským jezírkům, nebo využít služeb místní půjčovny kol a loděk. V případě nepříznivého počasí bude k dispozici zbrusu nová sauna a bowling. Nočním koncertem nás potěší písničkář Jindra Černohorský.

Čeká nás příjemné ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Pro ty z vás, kteří budou chtít ušetřit, budou k dispozici levnější čtyř až šestilůžkové pokoje. Chybět nebude ani dobré jídlo z místní kuchyně. V případě příznivého počasí dojde i na táborák s opékáním.

Víkendový program začne v pátek v 19,00 hodin večeří a vyvrcholí nedělním obědem. Cena za ubytování s plnou penzí se bude pohybovat v rozmezí 1.100,- až 1.600,- Kč podle toho, jaký luxus pro své ubytování zvolíte.

Kapacita objektu je veliká, přesto neváhejte a vyplňte přihlašovací formulář. Uzávěrka přihlášek bude v pátek 14. září 2018. Přihlášeným poté dodáme podrobný program akce a přesný popis cesty.

Radek Jonczy

 

redakce - AIS 27. srpna 2018 Ze života církve