GENERACE 50 PLUS v roce 2021

,
P5220013_am-1024x551

Děkujeme za to, že myslíte také na starší generace ve vašich sborech. Níže naleznete aktivity GENERACE 50 PLUS v tomto roce a zároveň vás prosíme, podpořte své členy. Zvláště ty, kteří jsou osamoceni z důvodu Covidu 19, ale také ve svých rodinách. Prosím o předání informací do jejich „domovů“.  Povzbuďte je využít možnost společenství, ve kterém se podpoří na své životní cestě. Mají možnost po dlouhém uzavření prožít společenství. 

Věříme, že výsledek jejich pobytu bude pro vás radostí. Doufám, že dohlédnete, aby nabídka byla předána na sborech nejen na nástěnce, ale vhodně zprostředkována. Je dost těch, kteří tolik nevládnou internetem a mnohé informace z kazatelny nevnímají. Pravděpodobně se mnozí budou delší dobu bát jít do sboru, tak vás prosíme o osobní angažovanost.

Přeji v novém roce vše dobré ve vaší službě a Boží přiznání a požehnání ve vašich rodinách.

Miroslav Starý

Hotel SŮKENICKÁ – Beskydy:                             20 – 27. červen 2021         

Před prázdninami 20.-27. června 2021 je možnost se ztišit v nádherném prostředí Beskyd. Horský hotel Sůkenická se nalézá uprostřed lesů a nabízí nejen krásné výhledy do krajiny, ale také čas nahlédnout do svého nitra. Uprostřed lesů rádi zapomenete na dobu nošení roušek a zotavíte svoje plíce.

Většinu účastníků tvoří manželské páry, ale také vy, kteří jste osamoceni, můžete prožít  týden povzbuzení ve větší skupině. Netrváme na věkovém limitu 50 let, ale jezdí s námi pravidelně také mladší ročníky a vaši přátelé.

  • horský hotel 930 m nad mořem               plná penze: 3 990 Kč    
  • Pobytem provází:  Miroslav Starý
  • vycházky, výlety, pobyt v přírodě, sauna, Wellnes centrum – pokud to zdravotní situace dovolí, parkování zdarma

Luhačovice – lázně:                                           6–13. září 2020 

Hned po prázdninách, 6.-13.září 2021 vás zveme na pobyt do lázní v Luhačovicích. Je nám k dispozici celý hotel. To je velkou výhodou v mnoha směrech. Hotel je bezbariérový a všechny procedury jsou uvnitř. Volný čas můžete trávit ve městě, je rekonstruována lázeňská kolonáda, nebo v okolní přírodě. Zároveň se těšit na společné chvíle při večerních a ranních programech. Téma ke společnému uvažování si připraví náš host, bratr Jiří Moskala. Přijede spolu s manželkou.

  • V ceně balíčku 10 x wellness procedury.
  • Parkování zdarma.
  • Hotel Harmonie II – plná penze: 6 nocí     6 060 Kč     / 7 nocí 6 870 Kč – končí se neděle obědem/
  • V ceně balíčku máme 10 Wellness procedur, které budou všechny v areálu našeho hotelu.

Podrobné informace budou uvedeny na našich oficiálních internetových církevních stránkách v liště GENERACE 50 PLUS. Obracejte se na své sborové tajemníky. Bližší informace k akcím budou zaslány přihlášeným účastníkům.

Za oddělení GENERACE 50 PLUS a organizátory vás zve Miroslav Starý a Alžběta Stará

Kontakt: Miroslav Stary   739 345 678                 stary.misa@seznam.cz 

              Alžběta Stará    605 55 11 26

Související

Foto[6013]

Adventporta 2022

Zveme vás na tradiční setkání, kdy se na nádvoří zámku v Kuřimi opět rozezní písněmi. Akce začala před mnoha lety a koná se za každého počasí. Jste tedy zváni v sobotu 10. září 2022 do Kuřimi. Více informací je v připojené pozvánce. Za organizátory se na vás těší Petr Šnédar
čti dále
Veletrzni_2020_4k

Veletržní Brno 2022

Rádi bychom pozvali všechny mládežníky na tradiční akci Veletržní Brno, která bude již tento víkend 28-29. 5. Dopolední program v 10:00 bude v kulturním centru Semilasso (Palackého tř. 832/126, 612 00 Brno) a jeho hlavním řečníkem bude vedoucí mládeže v naší Unii Daniel Kašlík. Ve 12.30 je zajištěn oběd ve...
čti dále