<< >>

Pro mobilní telefony existuje několik aplikací, které obsahují ranní zamyšlení na každý den, lekce Průvodce studiem Bible, které se probírají každou sobotu v první části bohoslužby, a zpěvník „Zpívejme Hospodinu“.

 

Aplikaci „Ranní zamyšlení“ s materiálem „Průvodce studiem Bible“ pro telefony s operačním systémem Android je možné stáhnout zdarma v Google Play. (Nově je přidán do aplikace i biblický text.)

 

Aplikaci „Ranní zamyšlení“ s materiálem „Průvodce studiem Bible“ pro telefony s operačním systémem Windows je možné získat ve Windows Store. (Nově je přidán do aplikace i biblický text.)

 

Aplikaci „Zpěvník CASD – Zpívejme Hospodinu“ pro telefony s operačním systémem Android je možné stáhnout v Google Play. Zpěvník obsahuje texty písní ze zpěvníků Zpívejme Hospodinu, Spievajme Hospodinovi a Písně Sionské.

 

Aplikaci „Bible – offline překlady“ pro telefony s operačním systémem Android je možné získat v Google Play. Aplikace umožňuje číst Bibli v různých překladech (k dispozici je Bible kralická, Český ekumenický překlad, Překlad 21. století a Český studijní překlad). Po stažení překladu je možné Bibli používat i bez připojení k internetu.

 

 

 

 

 

redakce - AIS 5. února 2018 Nezařazené