„Jsem nevidomá, ale Boha vidět můžu…“

,
Krest zdenka

To jsou slova a svědectví Zdeňky Hrtúsové, která od roku 2020 navštěvuje sbor církve adventistů v Holešově. Místní společenství obohacuje svou přítomností i hlubokými otázkami a spolu se svým vodícím psem Sonnym uvádí ostatní do neobvyklého světa hluchoslepých lidí. Zdeňka se rozhodla, že chce v životě oddaně následovat Ježíše Krista a toto své odhodlání potvrdila i křtem ponořením, který se konal v pátek 28. 7. 2023. Společně s kazatelkou sboru Holešov Pavlou Žůrkovou jsme pro sestru Zdeňku připravili k této mimořádné příležitosti také originální křestní list v Braillově písmu, který si velmi přála. Pro všechny přítomné to byl nevšední zážitek a děkujeme našemu Bohu, že i takovýmto způsobem nám dopřává zakoušet Jeho mimořádné působení v lidských srdcích i v životě celého společenství církve.

Krest-zdenka

Související

Parte pavel 2

Dočasně nás opustil bratr Pavel Hološ

Se smutkem, ale s nadějí na shledání, oznamujeme, že k dočasnému odpočinku ulehl náš bratr v Kristu Pavel Hološ. Rozloučení se uskuteční dne 23. 2. 2024 ve 13:00 v obřadní síni na hřbitově v Sokolově.
čti dále
Web_remes_ntm

Národní týden manželství 2024 na HopeTV

Letošní Národní týden manželství je již v plném proudu. Křesťanská internetová televize HopeTV Vám opět přinese rozhovor s odborníkem z oblasti rodiny a vztahů. Vedoucí Adventistické služby rodinám Radomír Jonczy si do studia pozve uznávaného psychoterapeuta Prokopa Remeše. Téma diskuze zní Hagioterapie v manželských vztazích. Sledujte přímý přenos ve středu...
čti dále