<< >>

Závěr roku bývá vzácnou příležitostí k budování rodinného zázemí. Jsou však mezi námi takoví, kteří o rodinné zázemí přišli. Jim je určena naše nabídka. Pravděpodobně jste už slyšeli o aktivitě zvané „KUDYKAM PO ROZVODU?“, kterou oddělení péče o rodinu naší církve každoročně, vždy koncem ledna, připravuje pro ty, kteří prošli peklem rozvodu a rádi by začali znovu a jinak.

Letošním ročníkem „Kudykamu“ vás, stejně jako v předchozích dvou letech, provede přední český odborník v oblasti psychologie rodiny Jeroným Klimeš. Přednášky v jeho podání vás inspirují fundovaností, praktičností, vtipem a biblickým přesahem. Budete do nich moci vstupovat otázkami, námitkami i vlastními postřehy a zkušenostmi. Ve volných chvílích se vám s Jeronýmem budeme rádi věnovat i osobně.

Setkání bude příležitostí ke vzájemnému sdílení a relaxaci. Na žádost účastníků se tentokrát vrátíme zpět do místa konání prvního ročníku, tedy na chatu Karolínu, do příjemného prostředí Jestřebích hor. Nezalekněte se prosím horského prostředí. Servis odtahu traktorem v případě potřeby zajištěn.

Víkendový program začne v pátek 25. ledna ve 20:00 hodin večeří a vyvrcholí nedělním obědem. Dotovaná cena za víkend je 1.100,- Kč. Platit se bude na místě.

Z metodických důvodů se akce nebude moci zúčastnit více než 20 lidí. Proto neváhejte a přihlašujte se. Uzávěrka přihlášek bude ve středu 16. ledna 2019. Přihlášeným dodáme před akcí podrobný program i s popisem cesty.

Radek Jonczy, vedoucí oddělení péče o rodinu Česko-Slovenské unie církve adventistů

 


 Sdílet článek na:
redakce - AIS 21. prosince 2018 Nezařazené