<< >>

V pátek 30. 1. 2015 dorazily desítky dětí se svými oddílovými vedoucími na již 19. ročník liberecké Vločičky. Celý den vytrvale sněžilo a všichni přijeli s dobrou náladou, takže vše nasvědčovalo tomu, že si víkend pořádně užijeme.

 

V sobotu přiběhly první děti na snídani už v půl osmé ráno a těšily se na společně strávený den. Před devátou hodinou jsme se všichni sešli v hlavním sále a zazpívali si několik písniček. Následoval krátký příběh k zamyšlení a velmi pěkně připravená scénka, která nám pomohla v dopolední soutěži ve znalosti určitých knih Bible.

Po obědě se všichni začali připravovat na další biblickou soutěž s originálním názvem bibliatlon. Úkolem bylo projít venku čtyři stanoviště s co největším počtem správných odpovědí. Za špatné odpovědi musely děti plnit zvláštní úkoly, například jít na lyžích pro 4 osoby či střelba prakem. I přes mírně nepříznivé počasí na Ještědu se všech osm skupinek probojovalo se statečnými úsměvy na tvářích až k horské chatě, ve které jsme se všichni ohřáli, a kde byl pro nás připravený teplý čaj a večeře.

Sobotní večer jsme strávili v Aquaparku v Babylonu, tam jsme vyzkoušeli snad všechny atrakce, tobogány i teplé vířivky a viděli jsme i zajímavou Laser show.

V neděli nás čekalo dopoledne plné her a soutěží venku i v kostele. Po vyhodnocení her a po společném ukončení jsme se rozloučili a začali se vracet domů.

Byla to další skvělá akce, na které jsme si mohli získat nové kamarády a prohloubit si vztahy s těmi starými.

redakce - AIS 11. února 2015 Ze života církve, Ze života sborů