Mission Camp 2021 – Navzdory

,
Banner-navzdory-misson-camp-1-724x1024

Rádi bychom pozvali všechny mládežníky na akci, která nás povede blíž k Bohu a k lidem kolem nás – Mission Camp. Název „Navzdory“ chce poukázat na to, že jsme se rozhodli být pro lidi užiteční navzdory náladě, vztahům, covidu, času, strachu nebo problémům dnešní doby. Tento rok ji spolu prožijeme v online prostoru, ale každého z nás povede v reálném světě reálnými kroky, které si můžete vybrat. Pozvání přijali řečníci Laszlo Szabo a Jan Harry Cabungcal.

kce začne na velikonoční pátek 2. 4. v 18:30, pokračovat bude v sobotu 3. 4. od 10:00 a do další společné bohoslužby 24. 4. v 10:00 budeme prožívat 3 velice zajímavé týdny pestrých misijních aktivit, které si můžete sami zvolit a ochutnat. Proto je mezi dvěma sobotami v plakátu pomlčka, protože akce sobotou nekončí :-).

Přihlašujte se od středy 17. 3. od 20:00 na www.mssmladez.cz. Tam dostanete veškeré informace k přihlášení se na akci.

Moc se na Vás a také společné zážitky těšíme a věříme, že to každého povede do reálného adrenalinu a zkušeností s naším Bohem.

Za celý MC tým

Dan Kašlík, vedoucí mládeže ČSU

Navzdory-misson-camp-1-724x1024

Související

Sgm-plakat-768x1086

Prožij duchovní růstu v malých skupinkách

Rádi bychom Vás pozvali na sobotu 12. června, kde se budeme sdílet a radovat v tom, jak prožívat pravý duchovní růst v malé skupině. Bude to revoluce v misii. Pokud Tě zajímá, jak se dělá nenásilná, příjemná a hlavně úspěšná misie, přihlas se od 26. května ZDE a prožij online bohoslužbu, která...
čti dále
Adra_běh_2021_fin-1-730x1024

ADRAběh 2021

Letos již počtvrté proběhne charitativní ADRAběh, a protože stejně jako v loni nemůžeme běžet v Budějické Stromovce, rozhodli jsme se jej uspořádat VIRTUÁLNĚ. Více informací a registraci naleznete na stránkách ADRAběhu www.adrarun.cz.
čti dále