<< >>

V roce 2017 jsou připraveny pro „Generaci 50 plus“ čtyři zajímavé akce. Dvě jsou již tradiční a dvě zcela nové. Kromě odpočinku a příjemně stráveného času bude program zaměřen i duchovně – na všech akcích se účastníci ráno i večer společně sejdou k zamyšlení z Bible a zpěvu.

 

Jsou zajištěny dvě dlouhodobě oblíbené akce:

  • Na Slovensku v Podhájské bude od 21. do 28. května dost času pro využití účinků přírodní slané a teplé termální vody. Zároveň také bude dostatek času ke sdílení. Večery bude mít na starost Petr Krynský.
  • Při pobytu v Beskydech v horském hotelu Sůkenická bude od 18. do 25. června příležitost si odpočinout od spěchu dnešní doby v nádherné krajině 930 metrů n. m. Zamyšlení povede Miroslav Starý.

 

Připraveny jsou však také dvě nové akce:

  • Klasický lázeňský pobyt bude v Luhačovicích od 3. do 9. září v hotelu Harmonie. Každodenní kvalitní procedury jsou v ceně. Dalším bonusem je zajištěný program. Hostem bude Miroslav Kysílko.
  • Na sobotu 7. října 2017 je připravena bohoslužba a odpolední setkání u příležitosti Mezinárodního dne seniorů v Praze ve sboru církve adventistů na Smíchově. Téma setkání bude „Starší sjednocují“. Dopoledne bude sloužit slovem předseda Českého sdružení Vítek Vurst.

 

Pokud vás některá akce zaujala, přihlaste se co nejdříve. Počet účastníků je pevně dán. Konkrétní informace o akcích jsou na stránkách Generace 50 plus.

Miroslav Starý

redakce - AIS 6. ledna 2017 Ze života církve