<< >>

Pomožte s Adrou lidem, kteří jsou právě teď postiženi přírodní katastrofou.
Hurikán Irma se stal nejsilnější bouří, která zasáhla Atlantický oceán. Tisíce lidí kvůli němu ztratilo své domovy a mnohdy nemají přístup ani k pitné vodě a jídlu.
Odhadované škody zatím vystoupaly na 10 miliard dolarů, ale tato částka pravděpodobně bude ještě stoupat, stejně jako počet mrtvých, kterých je oficiálně 35, ale mluví se o stovkách dalších pohřešovaných.

ADRA prostřednictvím svých lokálních kanceláří a s podporou celosvětové sítě pomáhá na ostrovech Anguilla, Antigua, Barbuda, Haiti, Turks, Caicos, v Dominikánské republice a na Britských panenských ostrovech. Na okamžité pomoci se na lokální úrovni aktivně podílí také sbory Církve adventistů sedmého dne.
Pohotovostní ADRA týmy už dorazily i do těch nejhůře přístupných oblastí a daří se jim distribuovat hygienické a potravinové balíčky a prostředky ke stavbě přístřešků. Po okamžité humanitární pomoci musí v dalších týdnech a měsících následovat spolupráce na obnově infrastruktury a domů.
ADRA vrací naději rodinám, které ztratily zcela vše. Můžete být toho součástí, pokud přispějete na webu darujme.cz, nebo na účet veřejné sbírky 6688 8866 / 0300, variabilní symbol 303.

 

redakce - AIS 15. září 2017 Humanitární pomoc