Pozvánka na webinář o radosti v čase utrpení

,
01-1024x719

Globální Adventistická služba lidem se speciálními potřebami (Adventist Possibility Ministries) připravila pro na sobotu 24.4.2021 od 17:00 webinář na téma nalézání radosti i v utrpení. 

Mnoho lidí na celém světě ztratilo v uplynulém roce v souvislosti s pandemií onemocnění Covid-19 někoho z blízkých – a bezpočet dalších alespoň zná ve svém okolí někoho, kdo se s takovou nelehkou ztrátou musí vyrovnávat. Nabídka tohoto online webináře je určena všem, kdo potřebují pomoc a podporu, stejně jako těm, kdo by rádi vhodnou podporu druhým v takové situaci dokázali poskytnout.

O své zkušenosti se přitom budou dělit nejenom odborníci a specialisté, ale také ti, kdo podobnou situaci sami prožili.
Na webinář je nutné se předem zaregistrovat prostřednictvím tohoto odkazu.

Webinář proběhne v angličtině, zajištěn bude však i simultánní překlad do češtiny.

Související

Sgm-plakat-768x1086

Prožij duchovní růstu v malých skupinkách

Rádi bychom Vás pozvali na sobotu 12. června, kde se budeme sdílet a radovat v tom, jak prožívat pravý duchovní růst v malé skupině. Bude to revoluce v misii. Pokud Tě zajímá, jak se dělá nenásilná, příjemná a hlavně úspěšná misie, přihlas se od 26. května ZDE a prožij online bohoslužbu, která...
čti dále
Adra_běh_2021_fin-1-730x1024

ADRAběh 2021

Letos již počtvrté proběhne charitativní ADRAběh, a protože stejně jako v loni nemůžeme běžet v Budějické Stromovce, rozhodli jsme se jej uspořádat VIRTUÁLNĚ. Více informací a registraci naleznete na stránkách ADRAběhu www.adrarun.cz.
čti dále