<< >>

O víkendu 22-24. ledna proběhlo na Moravě první z šesti setkání nového projektu pro starší děti PTD Pathfinder (PTD = “Pošli to dál”). Na chatu do Niv na Vsetínsko přijelo 50 účastníků, kteří zde prožili skvělý víkend, jehož hlavní motto znělo “Bůh”. Další setkání čeká zúčastněné o prvním dubnovém víkendu.

V pátek vše začalo úvodním oslovením a slavnostním vyvěšením vlajky na stožár v mrazu téměř -15°C a rozdělením do skupinek. Poté následovala první “přednáška” s názvem “Bůh???”.

Sobota pokračovala v tématu, dopoledním programem “Bůh se představuje” a následně odpoledne “stopováním Stvořitele v přírodě”.  Program byl proložen velmi zajímavými aktivitami ve skupinkách. Po ukončení soboty na blízkém kopci a nahánění se ve sněhu se všichni společně posilnili a přišla noční hra, kde jsme se účastnili fenomenálního sněžného závodu Vsetín-Dakar.

V neděli mohli všichni zjistit, jaký je kdo temperament a jak růst v těch dobrých a silných stránkách své osobnosti. Pak už se jen svěsila vlajka a následoval rozjezd do svých domovu.

A už nyní se těšíme na další setkání, které proběhne první dubnový víkend.

Za tým PTD Patfinder Kamil M.

Fotky  z této akce si můžete prohlédnout po kliknutí  >> ZDE <<

redakce - AIS 27. ledna 2016 Pathfinder, Ze života církve, Ze života sborů