<< >>

Zveme Vás na první OCI Evropskou zemědělskou konferenci, která se uskuteční ve dnech 6. – 10. listopadu 2019 v Stupini v Rumunsku. Hosty na konferenci budou John a Pam Dysinger, členové správní rady Adventistické zemědělské asociace.

Žijeme v době, kdy se jednoduchý životní styl vytrácí a je nahrazován vyumělkovaností, uspěchaným životem a stále přítomnou technologií. Lidé spěchají životem a hledají vnitřní pokoj a uspokojení, zatímco se sami sebe ptají na smysl života. Posláním konference je povzbudit touhu a nabídnout praktickou pomoc pro získání větší jednoduchosti v životě. Zaměřuje se také na kroky k bližšímu porozumění Božího záměru s námi při stvoření.

Rádi bychom se nechali inspirovat a chceme se učit jeden od druhého: Rodiny, farmáři, zahrádkáři stejně tak jako ti, kteří mají zájem nebo dokonce zkušenosti v oblasti zemědělství a pravé výchovy nebo touhu dozvědět se více.

Co můžete očekávat? Inspirující setkání s Johnem a Pam Dysingerovými, zajímavé semináře řečníků z různých zemí Evropy, vzrušující zprávy z projektů v Evropě, panelová diskuze, čas ke společné modlitbě (United Prayer), požehnané společenství s těmi, kdo touží po větší jednoduchosti ve svých životech, a ještě mnohem více…

 

Osobní pozvání od manželů Dysinger


Překlad do češtiny bude zajištěn. Přihlašování na akci naleznete zde. Pro více informací se můžete obrátit na Jaroslava Mituru.

redakce - AIS 9. září 2019 Církev ve světě