<< >>

Letošní již 16. unijní setkání ASI se uskuteční dříve než obvykle konkrétně v termínu 27. – 29. srpna v Olomouci.

Hlavní řečník – Dr. László Szabó – má k tématu co říci jak z praktického, tak i teoretického pohledu. Na začátku jeho životopisu můžeme najít zakládání sborů v Evropě a v Africe, v současnosti pracuje mj. jako ředitel teologické školy na Adventistické univerzitě ve Friedensau.

Program začíná ve čtvrtek komentovanou návštěvou Muzea Olomouckých tvarůžků a obce Loštice. Páteční dopoledne patří tradičně tematickým přednáškám, kde promluví Libor Votoček na téma evoluce versus kreacionismus, Radek Špinka se zamyslí nad praktickým dopadem našeho poslání na bližní a Robert Žižka připravil přednášku o možnostech prevence před onemocněním COVID-19.

Od pátečního večera po celou sobotu proběhne hlavní program naplněný duchovním slovem a různorodou hudbou oslavující našeho Pána. Tím vším se budou prolínat prezentace laických misijních aktivit. Do Olomouce mohou přijet celé rodiny i s dětmi, pro něž je připraven samostatný program.

Neregistrovaní zájemci se akce mohou zdarma účastnit až od pátečního odpoledne, pro ostatní je připraven e-shop pro registraci požadovaných služeb.

Podrobnější informace naleznete na stránkách ASI-CS, z.s.

redakce - AIS 6. srpna 2020 Ze života církve