<< >>

Rusky mluvící sbor církve adventistů v Praze 4 – Nuslích, ulici Žateckých 11, zve v sobotu 3.1. 2015 od 11:30 hodin na besedy s Alexejem Oparinem, ukrajinským spisovatelem, lékařem, terapeutem a výzkumníkem. V současné době Alexej Oparin pracuje v Charkovské lékařské akademii v katedře terapie.

Autor 26 knih o biblické historii a desítek článků v odborných lékařských časopisech je ve své vlasti znám svými díly jako “Bílé roucho. Archeologické studium knihy Zachariáše”, “V pátrání po nesmrtelnosti. Archeologické studium 1. Samuelovy knihy”, “V království Pygmejů a kanibalů. Archeologické studium knih Ezdráše a Nehemiáše”, “Starobylá města a biblická archeologie”.

Setkání s Alexejem Oparinem budou mít téma od 11:30 “Axiom Joba”, od 17:00 ” V maskérně církve” a od 18:00 hodin “V zemi času, jazyka a okultismu”. Po přednáškách budou mít zájemci možnost položit řečníkovi své otázky. S dílem Alexeje Oparina je možné se seznámit na jeho webových stránkách nauka.bible.com.ua. Pro podrobnosti o návštěvě v Praze lze volat na telefonní číslo +420 603 888 178.

redakce - AIS 17. prosince 2014 Inspirace, Ze života církve, Ze života sborů