Veletržní Brno 2023

,
Veletrzni_2023

Druhý červnový víkend se v Brně chystá tradiční setkání mládeže. Už v pátek večer bude ve sboru Brno – Střední možnost seznámit se hlavním řečníkem, kterým je letos David Kogut, a společně si zahájit sobotu. Společný program pak bude pokračovat v sobotu ráno v kulturním domě Rubín na Makovského náměstí v Brně – Žabovřeskách. Mimo něj na nás čekají i další zajímaví hosté a jejich workshopy. Po večeři je v plánu čajovna, deskovky a až se setmí můžeme společně vyrazit pozorovat ohňostrojovou show na brněnské přehradě. I nedělní dopoledne nabídne aktivity bohaté na společné zážitky, na které se můžete těšit.

V životě mladého věřícího člověka občas zazní na Boží adresu nejistá otázka: „S kým mám tu čest?“ Také Ježíšovým učedníkům tento otazník několikrát vrtal hlavou. Ježíš se však této otázky nebál a nebojí se jí ani David Kogut, který se s námi podělí o to, kým chce být Ježíš pro každého člověka, pro Tebe, pro mě, pro lidi okolo nás.

Více informací naleznete na našem Facebooku.

Program-veletrzni-2023

Související

Asi_2023_online_screen

Veletrh evangelizace 2023

Rádi bychom vás pozvali na letošní setkání ASI-CS, které bude tentokrát ještě v bližší spolupráci s Církví adventistů sedmého dne.
čti dále
O moci emocí - banner  2022

Výzvy lásky 2023: O moci emocí

Všechny manželské páry zveme na víkend s názvem: O moci emocí. Ve dnech 27.-29. 10. 2023 (třetí víkend ze tří) nás tímto tématem bude provázet Ing. Pavel Raus, M.A. Clin. Psy, M.A. Theol, Ph.D. Kde: Resort Beskydy, Visalaje (GPS: 49.5184286N, 18.5273594E) Termín přihlášení: do neděle 22. 10. 2023 ZDE. (Přihlašování...
čti dále