Veletržní Brno 2024

,
1

Svým stylem, ať už životním, módním nebo jakýmkoli jiným, se každý z nás chce odlišit od ostatních. Jednoduše si něco udělat po svém.

Zároveň však často svůj styl přebíráme od někoho, kdo je naším vzorem a inspirací. Může pro nás být takovým vzorem i Ježíš Kristus?

A jaký je Jeho styl? Přijďte to zjistit do Brna na Veletržní 2024 s názvem „Ve stylu Krista“.

Rádi bychom vás a vaše mládeže pozvali do Brna na víkend 24.–26. května, kterým nás provede kazatel Jan Majer jako hlavní řečník.

Nebudou chybět chvály, workshopy, čas na setkání s přáteli ve večerní kavárně ani nedělní lasergame.

Přijeďte se inspirovat spolu s námi Kristovým jedinečným stylem.

Pro více informací sledujte profil Veletržní na Instagramu a Facebooku.

Veletrzni-brno-page-0001

Související

Yfj-yfj24-prihlas-fb

YFJ 2024 v České Třebové a okolí

Chtěli bychom tě pozvat na letošní YFJ. Pokud nevíš, co je YFJ, mrkni na naše stránky nebo YouTube a věříme, že se uvidíme! Letošní YFJ proběhne 2. 8. – 18. 8. 2024 v České Třebové a okolí. Přesnou adresu školy, kde budeme ubytovaní, ti dodáme v e-mailu před akcí. Účast...
čti dále
Ati_bozi_charakter_2024_a4

ATI zve na Studijní biblický týden s Johnem Peckhamem

Rádi bychom Vás pozvali na letní studijní biblický týden Adventistického teologického institutu, který proběhne v termínu 11. – 18. 8. 2024. Naším hostem bude adventistický teolog John C. Peckham. Pro náš studijní biblický týden vybral téma Charakter Boha, který je s námi. V dopoledních přednáškách se budeme věnovat povaze a charakteru Boha...
čti dále