<< >>

Rádi bychom vás pozvali k prožití velikonočního času se Společenským centrem Bethany. Připravili jsme pro vás online program pro celý předvelikonoční týden od 27. března do 4. dubna.

Letošní rok máme mimořádnou možnost prožít předvelikonoční týden společnou duchovní přípravou během akce Velikonoce s Bethany. Celý týden budeme číst každý den jeden biblický text, který se váže k velikonočnímu příběhu podle toho, jak šel den po dni. Každý z jednotlivých příběhů bude i podkladem pro naše ranní a večerní on-line modlitební setkání a to vždy ráno v 8.00.hod. a také večer vždy od 20.hod. Modlitební setkání bude probíhat přes aplikace MEET a TEAMS.

Vrcholem našich modlitebních setkání bude modlitební on-line setkání v neděli ráno 4. dubna v 6:33 hod. při východu slunce, protože v tu dobu Pán Ježíš vstal k novému životu.

Rádi chceme všechny pozvat na dvě zajímavé besedy, které pořádá náš sbor v on-line prostoru. V PO 29.3. rozhovor s Mgr. Luďkem Svrčkem na téma: Co jste nevěděli o Velikonocích? a ve ST 31.3. rozhovor se Stanislavem Slamkou BTh. na téma Jak prožít Velikonoce srdcem. Rozhovory si můžete poslechnout zde na našem YouTube kanále.

V dějinách církve bylo obvyklé, že se věřící v době předvelikonoční postili, a proto také nabízíme možnost půstu, přičemž si každý sám může zvolit formu i rozsah půstu, tedy oddělení se pro Boží věc.

Více informací naleznete na spolecenskecentrum.cz/velikonoce-s-bethany.

redakce - AIS 28. března 2021 Ze života sborů