<< >>

Závěr roku bývá obdobím rozdávání dárků. Radek Jonczy, vedoucí oddělení křesťanského domova, by rád poslal „dáreček“ i těm, kteří o letošních Vánocích či kdykoliv jindy přišli o vzácné rodinné zázemí. Pokud se tak stalo, neváhejte a přihlaste se na víkendovou akci s názvem „Kudykam po rozvodu?“, která bude probíhat od 27. do 29. ledna 2017 na chatě Karolína. Setkáte se tam s předním českým odborníkem v oblasti psychologie rodiny Jeronýmem Klimešem (na fotografii).

Přednášky v jeho podání vás inspirují fundovaností, praktičností, vtipem i biblickým přesahem. Budete do nich moci vstupovat otázkami, námitkami i vlastními postřehy a zkušenostmi. Ve volných chvílích bude prostor i čas na osobní rozhovory s vámi.

Setkání bude příležitostí ke vzájemnému sdílení a relaxaci v příjemném prostředí chaty Karolíny v Jestřebích horách. Víkendový program začne v pátek v 19,00 večeří a vyvrcholí nedělním obědem. Dotovaná cena za víkend je 1000,- Kč. Platit se bude na místě.

Z metodických důvodů se akce nebude moci účastnit více než 20 lidí. Proto neváhejte a vyplněný formulář odešlete co nejdříve na adresu: ingrid@pathfinder.cz. Uzávěrka přihlášek bude v pátek 13. ledna 2017. (Formulář k přihlašování je možné najít na webu Českého sdružení církve adventistů.) Přihlášeným bude dodán podrobný program akce i s popisem cesty.


 Sdílet článek na:
redakce - AIS 26. prosince 2016 Ze života církve