<< >>

Webová stránka WePrayFor je službou, která je zaměřena na společné modlitby a modlitební řetězce. Může sloužit jak k podpoře nemocných, tak k modlitbám za určitou sborovou akci či jiné příležitosti, kde má být do modlitebního úsilí zapojeno větší množství lidí.

 

Webová platforma tedy slouží ke sdílení vzájemné modlitební podpory, kde u jednotlivých příběhů či akcí přehledně vidíme své časy modliteb, ale také časy modliteb ostatních uživatelů.

Před dvěma lety, kdy nás zasáhla zpráva o těžké nemoci Alana Chlebka, se na mě poprvé obrátili jeho nejbližší přátelé s prosbou, abychom zorganizovali nepřetržitý řetězec modliteb a vytvořili pro to přehledný internetový portál. Ten měl umožnit nejen se k modlitbě připojit, ale zároveň Alanovi, jeho rodině a všem, kdo ho měli rádi, názorně ukázat, jak se za něj modlí spousta lidí. Takový jednoúčelový web i s doménou vznikl a vyvolal příznivý ohlas. Podobný požadavek se od té doby opakoval ještě několikrát a vždy jsme se snažili zareagovat co nejrychleji a nový portál řetězové modlitby připravit, ať už šlo o Dokoupilovi, Šimona Bílého, Samuela Vaňka nebo Zdeňka Skořepu.

To mě vedlo k rozhodnutí vytvořit pro podobné příležitosti specializovaný portál, který by tuto možnost nabídl globálně a umožnil zareagovat na aktuální potřeby nikoli v řádu hodin, ale minut, a umožnil příběhy zakládat, zveřejňovat a řetězové modlitby zorganizovat komukoliv bez nutnosti čekat na to, až se podaří uvolnit programátora a nový případ zpracovat. Hned jsme začali nápad realizovat.

Po několikaměsíčním vývoji a testování vám chci oznámit, že jsme tuto mezinárodní a vícejazyčnou modlitební platformu www.weprayfor.net před několika dny spustili – a rád bych Vás na tyto stránky pozval.

Prosím o předání informace o této možnosti členům vašeho sboru a případně o sdílení na sociálních sítích. Facebooková stránka ke sdílení je www.facebook.com/WePrayFor.net.

Petr Faraga

 

Stručný popis a návod k ovládání

 

redakce - AIS 17. ledna 2018 Inspirace