Členům a zaměstnancům církve poskytuje operátor O2 výhodné volání a internet v rámci služby O2 Family.

Mobilní telefony

Zaměstnancům Církve adventistů sedmého dne a institucí poskytuje služby O2 Czech Republic a. s.

Druhá skupina je tvořena členy církve, kteří mají smlouvu s dceřinou společností O2 Family s.r.o.

Obě skupiny si mezi sebou volají v ČR zdarma (tzv. VPN).

Do druhé skupiny mohou vstoupit i další lidé z církevního společenství a mohou využít výhodnějšího ceníku služeb a systému VPN.

Pokud by chtěl někdo ze společenství církve adventistů využít služby O2 Family s.r.o., pak je třeba nejprve požádat přes e-mail: jzizkova@casd.cz o přihlašovací kód.

Uzavření smlouvy můžete vyřídit telefonicky na zákaznické lince 841 117 118, přes internet na adrese https://www.o2family.cz/, kde je průvodce na uzavření smlouvy s výběrem optimálního tarifu nebo na pobočce O2.

Změna podmínek a ceníku od 8. 4. 2021

Na co se můžete těšit?

  • Nově neomezené volání a SMS v celé síti O2 za exkluzivní cenu
  • Volání na pevné linky v rámci základního tarifu zdarma (úřady, lékaři)
  • Navýšení obsahu dat v tarifech + zlevnění vyšších tarifů
  • Více hodnoty za nižší cenu oproti běžnému trhu
  • Nový tarif s datovým objemem 30 GB

V ceně základního tarifu Basic nově získáte volání a SMS do celé O2 sítě, takže nyní budete volat neomezeně nejen své rodině, přátelům a všem, kdo mají O2 mobilní číslo, ale i na úřady, lékařům a dalším uživatelům pevných linek v celé ČR. To znamená volání zdarma na 5 milionů čísel.

Stávajícím zákazníkům bude nastaven tarif z nové tarifní nabídky, informováni o tom budou ve vyúčtování, které obdrží 19. února. Nové nastavení služeb zohledňuje pravidlo, co nejvíce hodnoty za cenu, na kterou je zákazník zvyklý. Změna proběhne k 8. 4. 2021 automaticky dle instrukcí uvedených v oznámení, které zároveň bude obsahovat i informaci, jaké jsou možnosti v případě, že by se zákazník rozhodoval ohledně dalšího setrvání v programu O2 Family.