Výzvy lásky 2023: O moci emocí

,
O moci emocí - banner 2022

Všechny manželské páry zveme na víkend s názvem: O moci emocí. Ve dnech 27.-29. 10. 2023 (třetí víkend ze tří) nás tímto tématem bude provázet Ing. Pavel Raus, M.A. Clin. Psy, M.A. Theol, Ph.D.

Kde: Resort Beskydy, Visalaje (GPS: 49.5184286N, 18.5273594E)

Termín přihlášení: do neděle 22. 10. 2023 ZDE. (Přihlašování platí do naplnění ubytovací kapacity, pak bude zastaveno.)

CENA:

1.      Pro páry: 2 990 Kč / pár / víkend (ubytování, strava)

      SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO PÁR

 • Pár, který absolvoval první NEBO druhý víkend, od nás dostává slevu na tento víkend 20 %, což činí cca 600 Kč a platí tedy 2 390 Kč.
 • Pár, který absolvoval první + druhý víkend, od nás dostává slevu na tento víkend 30 %, což činí cca 900 Kč a platí tedy 2 090 Kč.

      Pro páry s dětmi

Ideální podobou víkendového pobytu je přijet bez dětí 🙂, ale je pochopitelné, že pokud ještě kojíte, dítě je příliš malé nebo nemáte možnost zajištění hlídání, můžete vzít dítě nebo děti s sebou společně s jeho pečovatelem(kou) alias chůvou 🙂. Nabízíme pro ně dotovanou cenu viz níže, jako vyjádření podpory církve pro vás účastníky.

Prosím, počítejte s tím, že vaši pečovatelé budou z kapacitních důvodů pravděpodobně obývat pokoj s vámi.

Dítě do 2 let zdarma. V případě potřeby lůžkovin pro děti je cena 100 Kč / víkend.

Děti 3-5 let: 1 000 Kč / víkend (ubytování, strava)

Děti 6-15 let: 1 300 Kč / víkend (ubytování, strava)

2.      Pro pečovatele(ku): 1 200 Kč / víkend (ubytování, strava)

PLATBA:

 1. Na účet MSS CASD: 1644247329/0800, v.s. 271023009 (upřednostňujeme platbu na účet)
 2. Možnost platby v hotovosti na místě (především pro účastníky ze Slovenska)

SPECIÁLNÍ POZVÁNKA

Vnímáte, že vám Bůh finančně požehnal, a rádi byste to vyjádřili darem vděčnosti? Vnímáte, že takový víkend stojí za to, ale že pro někoho může být finančně nedostupný? Dáváme vám příležitost to změnit 🙂.

I přestože byste mohli čerpat případnou slevu, protože jste absolvovali první víkend, rádi se jí vzdáte ve prospěch někoho druhého, a to následujícími způsoby.

 • Jmenovitě pozvete pár a do přihlášky uvedete, komu má být sleva poskytnuta, a my jim oznámíme, že byli obdarováni dárcem a dostali slevu na pobyt v dané výši. Vy pošlete platbu v plné výši.
 • Výběr obdarovaného páru necháte na organizátorovi, který jim oznámí, že byli obdarováni dárcem a dostali slevu na pobyt v dané výši. Vy pošlete platbu v plné výši.

Poskytnutí daru v následujících výších:

 • 100 % z 2 990 Kč
 • 70 % z 2 990 Kč
 • 50 % 2 990 Kč
 • 25 % 2 990 Kč
 • 10 % 2 990 Kč

Způsob poskytnutí daru:

 • Pozvete jmenovitě pár + do přihlášky uvedete jméno páru, který jste pozvali a chcete ho obdarovat + výši daru v korunách. Odešlete v jedné platbě platbu za sebe + dar (my si to již spárujeme dle seznamu). My oznámíme páru, že byli obdarování dárcem.
 • Výběr obdarovaného páru necháte na organizátorovi + do přihlášky uvedete jen výši daru v korunách. Odešlete v jedné platbě platbu za sebe + dar. My oznámíme páru, že byli obdarování dárcem.

Speciální nabídka pro čerstvé novomanžele

           Oddělení Adventistické služby rodinám se rozhodlo dát každému páru, který se v průběhu roku 2023 sezdá mezi termíny jednotlivých víkendových setkání, tzn. mezi 3. 3.– 29. 10. 2023, svatební dar v podobě jednoho víkendu zdarma.

            Ke spolupráci na svatebním daru jsou přizvány sbory, které mohou mladý manželský pár podpořit úhradou cestovného.

            Věřím, že tato nabídka mladé manželské páry potěší.

Více o tématu setkání a řečníkovi:

Těšíme se z toho, že s námi Pavel Raus, křesťanský manželský a vztahový poradce, pokračuje dál. Po tématu o zvládání konfliktů nás provede tématem o emocích, které také zpracoval do své nové knihy. Nechcete-li kupovat něco jako zajíce v pytli, můžete si o Pavlovi něco přečíst ZDE.

            Čekají nás společné přednášky, ve kterých nás Pavel provede tématem, které budou mít účastníci možnost reflektovat mezi sebou v párovém sdílení.

            Osobně Pavla máme rádi pro jeho citlivý a velmi odborný vhled do problematiky, ve kterém propojuje svoji odbornost s moudrostí nabitou životem praktikujícího křesťana i poradce.

Těšíme se na společný čas motivace, objevování nových pohledů a vhledů a oprašování toho, co jsme už možná zapomněli. Těšíme se i na praktickou inspiraci, jak budovat naše manželství.

Věříme a modlíme se, aby nás všechny Bůh inspiroval a my mu to dovolili.

Jakub a Lucka Chládkovi, Radek Jonczy a jejich tým

Kontakt:

Jakub Chládek

Mobil: +420 734 360 736

E-mail: jchladek@casd.cz

Vl-emoce-plakat

Související

Web_remes_ntm

Národní týden manželství 2024 na HopeTV

Letošní Národní týden manželství je již v plném proudu. Křesťanská internetová televize HopeTV Vám opět přinese rozhovor s odborníkem z oblasti rodiny a vztahů. Vedoucí Adventistické služby rodinám Radomír Jonczy si do studia pozve uznávaného psychoterapeuta Prokopa Remeše. Téma diskuze zní Hagioterapie v manželských vztazích. Sledujte přímý přenos ve středu...
čti dále
1705690947303-57636cca-9c26-4001-8aa9-6ad7368e3514_1

Národní týden manželství 2024

Už za necelý měsíc, tedy v době od 13. do 19. února si v souvislosti s Národním týdnem manželství (dále jen NTM) bude naše společnost znovu připomínat nezastupitelný význam dnes těžce zkoušené instituce zvané manželství. K této bohulibé iniciativě bychom se letos, stejně jako v létech minulých, rádi připojili i my adventisté.      Oddělení adventistické...
čti dále