Křesťanská televize HopeTV uvádí nový dětský seriál Ahoj, námořníci!

Ahoj namornici - thumbnail
Vítejte na palubě lodi kapitána Jirky! Spolu s ním, s jeho synkem Matějem a papouškem Karlem zažijete nezapomenutelnou plavbu po moři. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, poznáte nové kamarády a naučíte se s nimi nové písničky. Těšíme se na vás! Tak pozor! Vyplouváme v pátek 2. prosince v 19:00 z...
čti dále
Etfn-798-version1-_jak_zit_spolu_a_s_virem_covid__650_263_bwfilter

Jak žít spolu a s virem

Přinášíme vám leták, který vznikl za spolupráce řady institucí i jednotlivců. Jeho cílem je podpořit společné zvládání pandemie koronaviru. “Ať chceme nebo nechceme, patříme k sobě a potřebujeme se. Nejsme v tom sami.“ Leták v PDF naleznete zde.
čti dále
Prochazka-768x421

Imunita v akci

Advent-Orion vydává krátkou brožuru o tom, jak zlepšit svou imunitu a tím i schopnost ubránit se virům a bakteriím. Brožuru si můžete stáhnout na stránkách nakladatelství. Pokud ji chcete v tištěné podobě, využijte kontakty pro objednávky. Brožura je během ledna zdarma. Můžete si ji také objednat při svém nákupu knih, požadavek napište do poznámky.
čti dále
Modlitebni-denik-sz-plakat-page-001-724x1024

Modlitební deník pro ženy

Už je to rok, co jsme měly možnost se naposledy potkat na větší akci pro ženy – Konferenci žen v Brně. I když nám situace letos nedovolila vidět se osobně, nezahálely jsme, a podařilo se nám ve spolupráci s nakladatelstvím Advent-Orion vydat Modlitební deník pro ženy – Jsem dcera Krále....
čti dále
1487864829-tajemstvi-zdrave-kondice

Tajemství zdravé kondice 4

V článku naleznete čtvrté ze série videí s názvem Tajemství zdravé kondice z tvorby Oddělení zdraví Církve adventistů sedmého dne.
čti dále
Psychika_klimes_ctverec-768x768

Víkend s psychologem Jeronýmem Klimešem – online na HopeTV

HopeTV společně s oddělením Křesťanského domova připravuje minisérii rozhovorů se známým českým psychologem Jeronýmem Klimešem.Tento cyklus jsme nazvali „Psychika v zavirovaném světě“, protože právě viry jsou nejen současným tématem číslo jedna, ale také hrozbou či strachem o naši budoucnost. Jak čelit obavám z dopadu koronavirové situace nebo jak posilovat duševní imunitu...
čti dále
1487864829-tajemstvi-zdrave-kondice

Tajemství zdravé kondice 3

V článku naleznete třetí ze série videí s názvem Tajemství zdravé kondice z tvorby Oddělení zdraví Církve adventistů sedmého dne.
čti dále
1487864829-tajemstvi-zdrave-kondice

Tajemství zdravé kondice 2

V článku naleznete druhé ze série videí s názvem Tajemství zdravé kondice z tvorby Oddělení zdraví Církve adventistů sedmého dne.
čti dále