Národní týden manželství 2024 na HopeTV

Web_remes_ntm
Letošní Národní týden manželství je již v plném proudu. Křesťanská internetová televize HopeTV Vám opět přinese rozhovor s odborníkem z oblasti rodiny a vztahů. Vedoucí Adventistické služby rodinám Radomír Jonczy si do studia pozve uznávaného psychoterapeuta Prokopa Remeše. Téma diskuze zní Hagioterapie v manželských vztazích. Sledujte přímý přenos ve středu...
čti dále
Thumbnail vanoce 2023_cz

Vánoce: Příběh, který spojuje

HopeTV pro letošní vánoční svátky připravila krátký videospot, jehož ústředním poselstvím je Boží láska a jednota v Kristu navzdory rozdělení ve společnosti. Vánoce jsou příběhem, který touží oslovit každého člověka. Do rozděleného světa přináší naději, která buduje mosty mezi lidmi.
čti dále

Blahoslavená nádej, alebo blahoslavený výpočet? – přednáška Laurence Turnera

V článku naleznete videopřednášku Laurence Turnera, která se věnuje aktuálnímu tématu stanovování termínu druhého příchodu Ježíše Krista.
čti dále

Rasismus je virus

Spot Církve adventistů sedmého dne s názvem #Rasismus je virus.
čti dále

Světová sobota uprchlíků 2020

Na sobotu 20. 6. 2020 připadá světová sobota uprchlíků. Pastorka Marjukka Ostrovljanovič vás ve videu zve ke kázání a prožití soboty, věnované uprchlíkům. Přeložené kázání k této sobotě můžete stáhnout na tomto odkaze.
čti dále
Unnamed

Milý koronavire, bojujeme úsměvem!

Spot Církve adventistů sedmého dne s názvem #Nebuďte úzkostliví.
čti dále

Milý koronavire, bereš nám naše blízké…

Spot Církve adventistů sedmého dne k epidemii koronaviru #Nejsisám.
čti dále