ADRAběh 2022 Běžím proti samotě

,
Adrabeh_banner_cover_aktualita_1000x563

Zveme vás srdečně na 9. ročník ADRAběhu.Letos je poprvé věnován pomoci lidem v České republice, konkrétně na zmírnění osamělosti seniorů a seniorek.

V rámci Evropy se Česko řadí mezi země s nejvyšším podílem osamělých seniorek a seniorů. V samostatných jednočlenných domácnostech žije kolem 750 tisíc starších lidí.

Výtěžek ADRAběhu 2022 přispěje dobrovolnickým centrům ADRA na organizaci, školení a pojištění dobrovolníků, kteří seniorům přinášejí každý týden 1-2 hodiny radosti a povzbuzení.

Připravili jsme pro vás jak virtuální, tak opět společné živé běhy či procházky – a to ve 13 městech v Čechách i na Moravě.

Jak se můžete zapojit?

Zúčastnit se můžete jako jednotlivec, dvojice, rodina či sborová skupina. Pozvěte své přátele nebo sousedy na společnou procházku. Přidat se můžete také k některé organizované živé akci.

Přihlaste se na www.adrabeh.cz a připojte se k osvědčené myšlence, že „není dobré, aby byl člověk sám…“ Gen 2,18

Martina Špinková

Koordinátorka PR aktivit a fundraisingu

Plakaut-adrabeih-20221024-1

Související

Nahleddccb

ADRA hledá dobrovolníky a dobrovolnice k osamělým seniorům, dětem a dalším potřebným lidem

Máte 1-2 hodiny volného času týdně, o který byste se byli ochotni zdarma podělit? Dobrovolnická centra ADRA v Čechách a na Moravěhledají nové dobrovolníky a dobrovolnice, kteří pomohou lidem lépe zvládnout osamělost a nadcházející zimní období. Kolegové a kolegyně z místních center ADRA vám ochotně vysvětlí, co dobrovolnictví obnáší. Základní informace...
čti dále
Image001 (1)

ADRA: Expedice Ganga 2022

ADRA organizuje v Bangladéši od 18. do 25. října dobrodružnou charitativní Expedici Ganga 2022. Olympijský medailista a několikanásobný mistr světa ve vodním slalomu, Vavřinec „Vávra“ Hradilek, sjede na kajaku úsek řeky Gangy o délce 121 km ve prospěch 121 bangladéšských dětí z chudinského slumu Čalantika. Zapojte se do Expedice Ganga a pomozte dětem z Čalantiky zajistit jídlo,...
čti dále