DVD Pověz to světu nově i s českým dabingem

,
Titulní-strana-pověz-to-světu-1-715x1024

„Mysleli si, že jejich svět se končí…“

Historický filmu Pověz to světu o průkopnících a zakladatelích naší církve nyní vychází nově s českým dabingem.

Děj zachycuje skutečný příběh skupiny rozdílných lidí. Jejich životy se spojí v zápase o porozumění biblických proroctví o druhém příchodu Ježíše Krista. Na pozadí společenského, politického a duchovního převratu v Americe 19. století naděje Kristových následovníků ztroskotají, když se v určené datum, v roce 1843 a 1844, Mesiáš nevrátí. Nastává velké zklamání. To, čemu věřili a k čemu se upínali, najednou padá. Námořní kapitán vše ztratil, farmář se snaží pochopit, kde se zmýlil. Pán Bůh i do této doby posílá dobrou zprávu skrze mladou ženu Ellen G. Whiteovou, která má vidění, a brzy začíná vznikat dynamické celosvětové hnutí.

Věříme, že může být DVD výborným dárkem pro přátele. Je to zároveň vhodný materiál k misijním akcím. DVD zakoupíte ve svém sborovém traktátu prostřednictvím nakladatelství Advent-Orion.

Titulka-2-1-728x1024-1

Související

Kongres-lahti-nahledovka

Evropský kongres mládeže ve Finsku

Minulý týden patřil mladým lidem z celé Evropy, kteří se setkali ve finském Lahti k největší mezinárodní akci tohoto druhu. Kongres adventistické mládeže s názvem “Plug In” zorganizovaly společně obě evropské divize Církve adventistů sedmého dne (EUD & TED), aby po několika letech opět poskytly příležitost k setkání více než...
čti dále
2022-06-04-1-768x506

Zprávy z GK 2022 – sobota 11. 6. 2022

Poslechněte si reflexi 6. dne na Generální konferenci v St. Louis.
čti dále