K čemu slouží ADRA Dárek? Pomáhá lidem začít nový, lepší, důstojnější život.

,
Adra darek 1440 x 600 px

Poskytujeme chudým ženám nástroje a semena pro založení zahrádky, aby si mohly vypěstovat zeleninu a další plodiny jak pro vlastní spotřebu, tak pro prodej na trhu. Učíme je také pěstovat zeleninu za použití minimálního množství vody či pro komunitu hloubíme nové studny, aby měli lidé čistou a zdravou vodu. Po pečlivém zvážení možností pastvy, v místě s dostatkem vody pro zvířata, pořizujeme ženám či rodinám s dětmi kozy, aby si denně mohly nadojit mléko pro děti, přebytky mléka zpracovat a prodat.

Adra-chlapec-s-kozou

Letošní novinkou je založení chovného rybníku v Africe díky ADRA Dárku Zlaté rybky.

Nezapomínáme ani na Ukrajinu, kde už 8 měsíců pomáháme. Olga, Inesa a tisíce dalších lidí si přejí přežít zimu. Na ně myslíme s ADRA Dárkem Zimní humanitární balíček.

Adra-2022-ukrajina-1

Zakoupením charitativního ADRA Dárku pomáháte lidem konkrétně, užitečně a na 100 % (100 % vašeho daru putuje na přímou pomoc lidem v nouzi).

Vyberte si ten „svůj“ pravý dárek na www.adradarek.cz.

Pomozte lidem získat dlouhodobý zdroj obživy a šanci postavit se na vlastní nohy.

„Pomoc humanitárních organizací nám nemůže zajistit naprosté bezpečí, ale cítíme se díky ní přijímaní a můžeme si zachovat poslední zbytky důstojnosti,“ děkuje Farimata z Mali.

A my děkujeme vám, že jste tu s námi pro druhé a „nezapomínáte na dobročinnost a štědrost, neboť takové oběti jsou Bohu příjemné“. (Žid 13,16)

Martina Špinková, www.adra.cz

Adra-fb-1200x628-ryba

Související

Kudykam2020-tisk_page-0001

Kudykam 2024

Pokud jste v minulosti prošli peklem rozvodu a dodnes jste nebyli schopni se s tím vyrovnat, připravili jsme pro vás další ročník dnes již tradiční akce KUDYKAM PO ROZVODU. Spokojení účastníci minulých ročníků by vám určitě potvrdili, že pokud chcete začít znovu, jinak a lépe, pak máte jedinečnou šanci. Naše pozvání po dvouleté...
čti dále
Adra darek banner

Čas dobrého slova a lidské blízkosti 

Vánoce jsou pro nás v humanitární organizaci ADRA časem vděčnosti, vždy přítomné pomoci i obdobím častějšího balení charitativních ADRA Dárků. Naše ADRA Dárky balíme a posíláme těm, kterým není lhostejná pomoc lidem v zahraničí – jedná se o symbolické předměty a zvířata jako jsou Tři kouzelné slepice, Koza hrdinka, Nástroje...
čti dále