Konferenční sobota 2024

,
16-9

Zveme Vás na slavnostní sobotní bohoslužbu u příležitosti konference Česko – Slovenské unie a konferencí Českého, Moravskoslezského a Slovenského sdružení, která se bude konat 8. června v Brně na Výstavišti od 10:00. Hostem bude předseda Interevropské divize Církve adventistů sedmého dne Mario Brito, který nás v dopolední části pobožnosti osloví Božím slovem. V průběhu bohoslužby budou představeny administrátoři a výbory sdružení i unie pro nadcházející období.

Mottem konferencí je Ježíšův pozdrav „Pokoj vám. V tomto duchu je připraven i odpolední program, který začne ve 14:30. Bude věnován službě, která se koná v jednotlivých sdruženích. Předpokládané ukončení bohoslužby je v 17:00.

Veškeré důležité organizační a technické informace, včetně informací o dopravě, parkování a stravování, najdete v tomto článku, který bude průběžně aktualizován.

Související

Yfj-yfj24-prihlas-fb

YFJ 2024 v České Třebové a okolí

Chtěli bychom tě pozvat na letošní YFJ. Pokud nevíš, co je YFJ, mrkni na naše stránky nebo YouTube a věříme, že se uvidíme! Letošní YFJ proběhne 2. 8. – 18. 8. 2024 v České Třebové a okolí. Přesnou adresu školy, kde budeme ubytovaní, ti dodáme v e-mailu před akcí. Účast...
čti dále
Ati_bozi_charakter_2024_a4

ATI zve na Studijní biblický týden s Johnem Peckhamem

Rádi bychom Vás pozvali na letní studijní biblický týden Adventistického teologického institutu, který proběhne v termínu 11. – 18. 8. 2024. Naším hostem bude adventistický teolog John C. Peckham. Pro náš studijní biblický týden vybral téma Charakter Boha, který je s námi. V dopoledních přednáškách se budeme věnovat povaze a charakteru Boha...
čti dále