Modlitební týden 2022

,
Mt 2022

„Já jsem vinný kmen, vy jste ratolesti. Kdo zůstává ve mně a já v něm, ten nese hojné ovoce, neboť beze mne nemůžete činit nic.“ (J 15,5)

Během letošního modlitebního týdne, který bude probíhat od 5. do 12. listopadu, se budeme zabývat tématem: „Být Ježíšovým učedníkem.“ Ježíš nás zve k tomu, abychom se stali jeho učedníky. Stáváme se učedníky tím, že následujeme Ježíše a vede nás to ke službě druhým lidem? Trávíme s ním čas při studiu Bible, na modlitbě a necháváme se jím vést?

Přednášky modlitebního týdne jsou příležitostí k tomu, abychom „byli s Ježíšem“ (viz Sk 4,13). Každý den můžeme přemýšlet nad tím, co znamená následovat Ježíše Krista a jakým způsobem naplňovat tuto výzvu v praktickém životě.

Přednášky jsou ke stažení na https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/modlitebni-prednasky-2022 (Advent č. 8/2022).

V sobotu 12. listopadu se bude konat sbírka modlitebního týdne pro celosvětové misijní projekty Generální konference. Více se dozvíte zde.

Přejeme Vám všem Boží požehnání ze vzájemného společenství, radost při studiu Božího slova a naplnění Božím Duchem při modlitebních setkáváních. V přímluvných modlitbách nezapomínejme na ty, kterých se přímo dotýká válečný konflikt, nebo jsou v ohrožení života.

Související

Parte pavel 2

Dočasně nás opustil bratr Pavel Hološ

Se smutkem, ale s nadějí na shledání, oznamujeme, že k dočasnému odpočinku ulehl náš bratr v Kristu Pavel Hološ. Rozloučení se uskuteční dne 23. 2. 2024 ve 13:00 v obřadní síni na hřbitově v Sokolově.
čti dále
Web_remes_ntm

Národní týden manželství 2024 na HopeTV

Letošní Národní týden manželství je již v plném proudu. Křesťanská internetová televize HopeTV Vám opět přinese rozhovor s odborníkem z oblasti rodiny a vztahů. Vedoucí Adventistické služby rodinám Radomír Jonczy si do studia pozve uznávaného psychoterapeuta Prokopa Remeše. Téma diskuze zní Hagioterapie v manželských vztazích. Sledujte přímý přenos ve středu...
čti dále