Modlitební týden mládeže 2023

,
Mtml2023cz

Kdo by nechtěl ve svém životě prožívat pravou lásku, radost, pokoj, trpělivost, laskavost, dobrotu, věrnost, mírnost a sebeovládání. Jsou to vlastnosti, po kterých toužíme, chceme je cítit, mnohdy víme, jak na to, ale přesto se ne vždy daří je reálně mít.

Tento rok máme v rámci Modlitebního týdne mládeže, který začíná v sobotu 18. 3. 2023, nádherně zpracované přednášky právě na téma „Ovoce Ducha“ – nejen obsahově, ale také umělecky a esteticky! 

Chci vás všechny povzbudit a motivovat ke scházení se v rámci mládeže, společně se ponořit do krásy Boží přítomnosti a hlavně se spolu modlit – za naplnění a vedení Božím Duchem na každý den, za víru, sílu, radost, lásku, proměnu,… Věřím, že Bůh vaše modlitby vyslyší a bohatě požehná!

Zde si můžete tuto krásnou přednášku stáhnout: https://www.adventorion.cz/ke-stazeni/modlitebni-prednasky-2023

Zároveň jsme pro vás vytvořili podporu na IG „mladezcasd“, kde můžete sledovat zajímavá videa na každý den, nechat se inspirovat a prožít modlitební týden spolu intenzivně, zajímavěji a krásněji.

Přeji Vám všem Boží požehnání a Jeho vedení přes Modlitební týden mládeže 2023.

Dan Kašlík, vedoucí ČSU mládeže

Související

Ati-ezechiel-2023-scaled-1

Adventistický teologický institut zve na studijní biblický týden knihy Ezechiel

Jedním z úkolů Adventistického teologického institutu je povzbuzovat v církvi zájem o Bibli jako Boží Slovo pro dnešní dobu. Snažíme se tento závazek naplňovat naší publikační činností, prací v oddělení Sobotní školy nebo pořádáním teologických konferencí. Tentokrát bychom vás rádi pozvali k aktivitě zcela jiného formátu a tím je týdenní...
čti dále
Mc-2023

MISSION CAMP 2023

Letošní Mission camp nese název „BeNew. BeReal.“ Společně budeme hledat cestu k tomu, jak být autentickým a zároveň novým člověkem, který se nechává proměňovat působením Božího ducha. Pán Bůh nám v Bibli zanechal toto zaslíbení: „A dám vám nové srdce a do nitra vám vložím nového ducha.“ To je naše...
čti dále