<< >>

Občané České i Slovenské republiky si letos, stejně jako v létech předchozích, v druhém únorovém týdnu (9.-16.2.) v rámci Národního týdne manželství (NTM) připomenou, jak důležitá je pro jednotlivce i společnost instituce manželství. Rádi bychom jako církev tuto Bohu libou aktivitu podpořili svou aktivní účastí.

 

Manželství ve společnosti i v církvi jsou toho času vážně ohrožena, proto se za ně chceme modlit, ale nejen to. Na půdě našich rodin, církví i lokalit, ve kterých žijeme, chceme společně přemýšlet o o tom, jak instituci manželství uchovat pro nás i příští generace.

 

Přípravný tým NTM letos k tomuto účelu navrhnul téma “Manželství v síti”. O tom, jaké asociace ono téma vyvolalo v kazatelích a odbornicích, kteří se již léta zabývají vztahovým poradenstvím, se budete moci  dočíst na stránkách stejnojmenné publikace, kterou jsme vás letos připravili. Je už zdarma k mání ve vašich sborových traktátech a ke stažení níže. Na webových stránkách televize Hope Tv budou k dispozici zajímavé rozhovory s autory jednotlivých přednášek. Usilovně pracujeme také na  tom, abychom videopořady k tomuto týdnu mohli nabídnout i našim dětem.         

 

Myslíme na vás a věříme, že Národní týden manželství bude i letos požehnáním pro vás i vaše okolí.

 

Za oddělení adventistické služby rodinám

Radek Jonczy a Petr Adame 

 

Přednášky ke stažení CZ

Přednášky ke stažení SK

 
redakce - AIS 31. ledna 2020 Ze života církve