<< >>

I díky vám, našim bratrům a sestrám, se podařilo vybrat na pomoc potřebným lidem v rámci veřejné sbírky COVID-19 již přes 1 000 000 Kč! Všem dárcům a dárkyním velmi děkujeme. Naši dobrovolníci a dobrovolnice stále doručují nákupy, roušky či léky seniorům a dalším osamělým lidem v izolaci. Jak to vnímají samotní příjemci pomoci? Přečtěte si jejich srdečné vzkazy:

„Moc Vám děkuji za zprostředkování pomoci při nákupech a hlavně vřelé díky dobrovolnici za její ochotný, bezprostřední a hlavně milý postoj při donášce nákupu. Věřte, to vše se dá poznat i přes telefon…“ (sms pro DC Havířov)

„Dobrý den, jen jsem Vám chtěl poděkovat za nákup a roušku, kterou jste mi k tomu poslali. Děláte to dobře!“ (telefonát do DC Praha)

„Dobrý den, dnes jsme od vás dostali do Domova důchodců v Domažlicích roušky. Jsme vám nesmírně vděční.“ (FB vzkaz pro DC Klatovy)

„Dobrý den, nedávno jsem Vás požádala o pomoc jedné paní s občasnou pomocí s nákupem, léky apod. Chtěla jsem Vám poděkovat, služba opravdu funguje. Paní, která zajišťuje pomoc, je neuvěřitelně milá a hlavně pozitivní. Toto si myslím starší generace potřebuje, povzbudit, třeba jen dobrou náladou a hlavně mít pocit, že se na ně pamatuje. Tyto informace mám přímo od paní, pro kterou jsem pomoc žádala. Ještě jednou děkuji a přeji Vám hodně sil do následujících dní.“ (email do DC Znojmo)

„Týme Dobrovolnického centra ADRA, upřímně děkujeme, že jste nám tuto nelehkou dobu usnadnili ušitím roušek pro personál prostřednictvím vaší dobrovolnice paní Becíkové. Posíláme objetí, sílu do dalších dní.“ (zpráva pro DC Ostrava)

Děkujeme za řadu krásných vzkazů, které dávají organizátorům i dobrovolníkům energii a chuť pokračovat dál! Na ADRA COVID-19 sbírce a pomoci potřebným lidem se můžete podílet přímo přes https://www.darujme.cz/projekt/1480 nebo převodem na číslo účtu ADRA 66888866/0300, variabilní symbol 111.

Za Vaši podporu děkujeme! Pomáhat s Vámi je radost!

redakce - AIS 9. dubna 2020 Humanitární pomoc