Veletrh evangelizace 2023

,
Asi_2023_online_screen

Rádi bychom vás pozvali na letošní setkání ASI-CS, které bude tentokrát ještě v bližší spolupráci s Církví adventistů sedmého dne.

Jde o tzv. Veletrh evangelizace na území České a Slovenské republiky. Termín konání je 21.-23. září 2023 ve Strážovicích. Setkání nese název NOVÉ zBOŽÍ. Cílem je přinést nové podněty pro evangelizaci a inspiraci ke službě lidem.

Bohoslužba bude přenášena on-line a bude možné se do ní zapojit virtuálně. Program bude koncipován tak, aby se sbory či skupinky mohly stát součástí on-line prostředí.

Seznam misijních, evangelizačních, zdravotních aktivit a projektů naleznete na této stránce.

Více informací naleznete na stránkách ASI.

Dopolední program ASI můžete sledovat zde.

Odpolední program ASI můžete sledovat zde.

Těšíme se na setkání s vámi jak virtuálně, tak osobně.

Asi-2023-a4

Související

Web_remes_ntm

Národní týden manželství 2024 na HopeTV

Letošní Národní týden manželství je již v plném proudu. Křesťanská internetová televize HopeTV Vám opět přinese rozhovor s odborníkem z oblasti rodiny a vztahů. Vedoucí Adventistické služby rodinám Radomír Jonczy si do studia pozve uznávaného psychoterapeuta Prokopa Remeše. Téma diskuze zní Hagioterapie v manželských vztazích. Sledujte přímý přenos ve středu...
čti dále
1705690947303-57636cca-9c26-4001-8aa9-6ad7368e3514_1

Národní týden manželství 2024

Už za necelý měsíc, tedy v době od 13. do 19. února si v souvislosti s Národním týdnem manželství (dále jen NTM) bude naše společnost znovu připomínat nezastupitelný význam dnes těžce zkoušené instituce zvané manželství. K této bohulibé iniciativě bychom se letos, stejně jako v létech minulých, rádi připojili i my adventisté.      Oddělení adventistické...
čti dále