Veletržní Brno 2022

,
Veletrzni_2020_4k

Rádi bychom pozvali všechny mládežníky na tradiční akci Veletržní Brno, která bude již tento víkend 28-29. 5.

Dopolední program v 10:00 bude v kulturním centru Semilasso (Palackého tř. 832/126, 612 00 Brno) a jeho hlavním řečníkem bude vedoucí mládeže v naší Unii Daniel Kašlík.

Ve 12.30 je zajištěn oběd ve sboru na Střední 10, kde bude pokračovat i další program. Účastníci se mohou těšit na dva odpolední workshopy. V 15:00 proběhne v modlitebně workshop Jana Dymáčka s názvem Střípky z evangelia o vztazích, kde se blíže podíváme na Boží pohled na vztah mezi mužem a ženou. V malém sále bude řečníkem workshopu kazatel a psycholog Filip Fürst, který se s námi podívá na tématiku vztahu s Bohem.

V 17 hodin bude připravená večeře v malém sále a v 18 hodin se můžeme těšit na koncert písničkáře Libora Koloničného a jeho přátel.

Koncertem však program nekončí. Chceme společně také prožívat i večerní chvíle u pobožnosti ve 20:00 a v čajovně od 20:30.

V neděli s námi můžeš jít navštívit Zoo Brno nebo zažít akci na Laser game. Neváhej a přihlas se!

Nabízíme také možnost přespání ve sboru, přihlášení je možné zde.

Těšíme se na Vás!

Tým Veletržní 2022

Veletrzni_2020_4k

Související

Ahoj namornici - thumbnail

Křesťanská televize HopeTV uvádí nový dětský seriál Ahoj, námořníci!

Vítejte na palubě lodi kapitána Jirky! Spolu s ním, s jeho synkem Matějem a papouškem Karlem zažijete nezapomenutelnou plavbu po moři. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, poznáte nové kamarády a naučíte se s nimi nové písničky. Těšíme se na vás! Tak pozor! Vyplouváme v pátek 2. prosince v 19:00 z...
čti dále
Ati konference 2022 banner

Teologická konference ATI 2022

„A tak církev v celém Judsku, Galileji a Samaří měla klid, vnitřně i navenek rostla, žila v bázni Páně a vzrůstala počtem, protože ji Duch svatý posiloval.“ (Sk 9,31) Jednou z důležitých charakteristik rané církve je růst. Abychom nepodléhali pokušení růst zjednodušovat na prosté matematické úkony, tak text říká, že církev...
čti dále