Víkend pro mladé páry na Visalajích

,
Banner web konfrence muzu

Od 17. – 19. 9. zveme mladé manželské pády do 7 let od sezdání na víkend s Mgr. Milenou Mikulkovou na téma: Proměny manželství.

Cena je 2200 Kč/pár, chůva 700 Kč, dítě do 3 let zdarma. Platby posílejte na účet MSS CASD č. 1644247329/0800 var. symbol 161021003. Možno uhradit pobyt též na místě v hotovosti.

V ideálním případě přijeďte sami jako pár. Pokud máte malé dítko, které potřebuje stálou péči, vezměte si sebou chůvu, která vám zajistí hlídání během přednášek a skupinek. Chceme věřit, že se v září opatření vydaná vládou nezkomplikují natolik, že bychom byli nuceni přejít na online setkání. Pokud byste chtěli prožít tento víkend s námi, zaregistrujte se ZDE do 8. 9. Kapacita je omezená.

Více o tématu setkání:

Manželství je proces. Začíná, roste, vyvíjí se a proměňuje se. Některé proměny nás těší, jiné s námi zamávají a některé dokonce ohrozí. Jak s nimi počítat, jak je zvládnout a jak z nich vytěžit. Víkendovka Proměny manželství podle ročních období přispívá k porozumění sobě, druhému a charakteristice našeho vztahu. Každé „roční období“ nám něco nabízí a ale něco nám i bere. A je zajímavé, že roční období nelze časovat – i během jednoho dne se mohou vystřídat všechna čtyři.

Program:

Pátek: Dynamika párového soužití

Sobota 1: Čtyři roční období manželství – jaro

Sobota 2: Čtyři roční období manželství – léto

Sobota 3: Čtyři roční období manželství – podzim

Neděle 1: Čtyři roční období manželství – zima

Neděle 2: Shrnutí – manželství v proměnách času

Před akcí dostanete ještě dopis s bližšími informacemi i s ohledem na aktuální situaci kolem Covidu-19. Mějte se prima a Bůh vás ochraňuj. Těší se na vás Milena Mikulková, Martin a Pavla Žůrkovi, Jakub a Lucka Chládkovi.

Související

Banner 12. konference mužů

Dvanáctá konference mužů: na Horu

„Konference pro muže, kteří se nebojí vyrazit směrem nahoru.“ Muži, po roční pauze nás letos čeká v pořadí dvanáctá konference. V dnešní společnosti, ale i v křesťanském prostředí, hledáme usilovně dobré vzory. Potřebujeme někoho, kdo nás muže dokáže motivovat k zakotvenému, naplněnému a smysluplnému životu. Proto bychom se chtěli s naším hlavním řečníkem Bc....
čti dále
Adventporta

Zveme na akci Adventporta 2021

Sobota 11. září je příležitostí, kdy se opět rozezní nádvoří zámku v Kuřimi písněmi. Akce, jejíž tradice začala před mnoha lety, je stále milým setkáním pro hudebníky i posluchače, kteří chtějí prožít nejen sobotní odpoledne s písněmi. Hostem je Marek Škrla. Více informací naleznete v pozvánce.   Za organizátory zve a na setkání...
čti dále