Výzvy lásky 2022

,
Banner kongres 2019

Prožíváme velikou radost a těšení se, že po více, jak dvou letech nejistot, různých omezení a online setkání se budeme moct setkat na Výzvách lásky (dále jen VL).

Aktuální běh VL byl původně zaměřen na mladé manželské páry, které měly maximálně 6 let trvání svého manželství. Během uplynulé doby však mnozí z tohoto kritéria „vyrostli“, což je jedině dobře J, ale pokud bychom se ho drželi striktně, nemohli by se účastnit. Téma, které nás čeká jsou Rodinné mapy. Jedná se o téma v podstatě obecné, které pomáhá rozkrývat vliv rodinného pozadí na naše aktuální prožívání manželství v jakékoliv jeho délce. Během víkendu se bude pracovat primárně v párech. Z těchto dvou důvodů jsme se rozhodli tento víkend otevřít pro všechny páry bez omezení délky trvání manželství.

Tématem Rodinných map nás provede pan Mgr. Martin Bušina (malou ukázku, o koho se jedná, můžete zhlédnout ZDE) o víkendu 3. – 5. 6. 2022 v Resortu Beskydy na Visalajích (49.5184286N, 18.5273594E).

Pokud plánujete prožít tento víkend s námi, prosím, zaregistrujte se ZDE do 29. 5. 2022 do 24:00. Přihlašování platí do naplnění kapacity 20 párů, pak bude zastaveno.

Cena veškerých nákladů za ubytování, stravu i lektora je 2900 Kč / pár. Pokud jako mladý manželský pár s dětmi nemáte možnost zajistit si hlídání a přijedete se svým dítětem/dětmi, přivezte si pokud možno i chůvu, pro kterou nabízíme ubytování a stravu za dotovanou cenu 1100 Kč / víkend. Dítě do 2 let je zdarma.

Uvědomujeme si, že nemusíte mít možnost svěřit své děti někomu do péče a musíte je vzít sebou. Nicméně musíme upozornit, že nejsme schopni zajistit žádný program pro vaše děti. Možnost vzít děti sebou, moudře zvažte.

Ubytování a strava dítěte ve věku 2-5 let bude stát 890 Kč / víkend, pro dítě ve věku 1190 Kč / víkend.

Platby posílejte na účet MSS CASD č. 1644247329/0800 var. symbol 030622005. Do zpráv pro příjemce uveďte: VL: (vaše příjmení). Pobyt bude možné zaplatit i a na místě v hotovosti.

Vzhledem k formě víkendu a práci v párech vás si přivezte sebou následující potřeby:

  1. Fotky – rodiče, sourozenci, aby vaše mapa měla šmrnc.
  2. Igelit nebo PVC podložku ve velikosti min. 150 x 90 cm.

Těšíme se, že po dlouhé dobře budeme mít příležitost prožít plnohodnotný víkend, ve kterém bude čas na přemýšlení, ztišení, vzdělávání a věříme, že i na sdílení, radost a povzbuzení.

Přejeme nám, ať se nám daří žít ve svých manželstvích své všední i nevšední dny co možná nejlépe v péči a zmocnění od Boha.

Těší se na vás Mgr. Martin Bušina, Jakub a Lucka Chládkovi se svým týmem.

Kontakty:

Jakub Chládek

Mobil: +420734360736

Výzvy lásky konference 2019

Související

Ahoj namornici - thumbnail

Křesťanská televize HopeTV uvádí nový dětský seriál Ahoj, námořníci!

Vítejte na palubě lodi kapitána Jirky! Spolu s ním, s jeho synkem Matějem a papouškem Karlem zažijete nezapomenutelnou plavbu po moři. Dozvíte se spoustu zajímavých věcí, poznáte nové kamarády a naučíte se s nimi nové písničky. Těšíme se na vás! Tak pozor! Vyplouváme v pátek 2. prosince v 19:00 z...
čti dále
Ati konference 2022 banner

Teologická konference ATI 2022

„A tak církev v celém Judsku, Galileji a Samaří měla klid, vnitřně i navenek rostla, žila v bázni Páně a vzrůstala počtem, protože ji Duch svatý posiloval.“ (Sk 9,31) Jednou z důležitých charakteristik rané církve je růst. Abychom nepodléhali pokušení růst zjednodušovat na prosté matematické úkony, tak text říká, že církev...
čti dále