ADRA hledá prostory pro nové Charitativní obchody v Praze

,
Logo-adra-bile-pozadi-vertical

Po úspěšných zkušenostech s provozem 25 Charitativních obchůdků v Čechách i na Moravě ADRA plánuje otevřít také 2 – 3 Charitativní obchody v Praze.

Hledáme prostory k pronájmu, které splňují:

  • velikost min. 60 m2 prodejní plochy, 40 m2 sklad
  • oblast: centrum a širší centrum Prahy vchod přímo z ulice, přízemí, výloha a druhý vchod výhodou
  • frekventovaná lokalita s dalšími obchody a službami v okolí
  • blízkost MHD
  • vybavení: sociální zařízení a kuchyňský koutek pro personál

Dále hledáme prostory k pronájmu pro účely velkoskladu v Praze a okolí, do 30 km, pro uskladnění darů od firem v množství větším než 10 palet. Přivítáme Vaše nabídky, kontakty i tipy na volné prostory.

Bližší informace Vám ráda poskytne pí. Jitka Kolaříková, vedoucí CHO Praha, tel. 607 047 046, jitka.kolarikova@adra.cz .

Související

Adra-sos-tornado-v-cr-skody-27.6 (34)

ADRA hledá „tornádo“ dobrovolníky

ADRA hledá komunikačně a organizačně zdatné dobrovolníky z řad studentů VŠ, kteří darují 1 týden (8 dní) svého prázdninového času pomoci lidem zasaženým tornádem v Moravské Nové Vsi.  náplní práce bude celodenní koordinace pomoci v týmu 4-5 lidí kontakt s potřebnými lidmi, dobrovolníky, řemeslníky, apod. nocleh a strava zajištěny od 25.7. dále  Zájemci (příp....
čti dále
Image

ADRA odesílá lidem v první vlně 30 milionů korun

Co vše předcházelo odesílání peněz? Během prvních dvou týdnů po události tým ADRA s pomocí 50 lidí dům od domu zjišťovala v postižené oblasti rozsah škod. 30 lidí v zázemí organizovalo pomoc, komunikovalo s dárci a shromažďovalo potřebné podklady, aby mohla být finanční pomoc lidem co nejdříve odeslána. 10 školených dobrovolníků z intervenčních psychosociálních týmů ADRA...
čti dále