<< >>

V září příštího roku 2021 se nedaleko města Venice (Itálie) uskuteční čtyřdenní mezinárodní kongres pro vysokoškolské studenty z celé Interevropské divize naší církve s názvem #REALYOU / Being a Jesus Follower in the 21st Century.

Před zahájením tohoto kongresu se však organizátoři rozhodli uspořádat sérii online setkání k tomuto tématu, která budou živě přenášena na kanálu YouTube: EUD Youth Ministries. Nabídnou aktuální otázky, skvělé řečníky, možnost spojit se s adventistickými studenty z celé Evropy a následně také příležitost diskutovat ve skupinách přes Zoom. Pokud patříš mezi studenty a umíš anglicky, staň se součástí této akce a zaregistruj se na webu www.realyouamicus.org/realyouonline, kde najdeš také veškeré bližší informace.

První dvě online sessions se uskuteční už za několik dnů a začnou s výjimečnými hosty: Tihomir Lazic, učitel systematické teologie na Newbold College, který otevře téma #realnewnormal v pátek 25. září 2020 (20:00), a Ty Gibson, kazatel a vedoucí projektu Light Bearers, který promluví o tématu #realfuture v sobotu 26. září 2020 (17:00). Obě akce moderuje Martin Pavlík, vedoucí mládeže Českého sdružení naší církve.

redakce - AIS 22. září 2020 Církev ve světě